انتخاب نام نوتلا در فرانسه ممنوع شد

دادگاهی در فرانسه انتخاب نام نوتلا را ممنوع کرد

سلاخی‌مسلمین میانمار در سایه سکوت ما

واقعیت در میانمار، دقیقاً عکس آن چیزی است که آشین ویراتو ادعا می‌کند، مسلمانان این کشور تنها تلاش می‌کنند زندگی عادی خودشان را داشته باشند اما راهب‌های افراطی با همکاری دولت میانمار، سال‌هاست به دنبال ریشه‌کن کردن اسلام در کشور خود هستند.

رانش داعش

داعش یکی از شاخه های القاعده است که الان بر خودِ القاعده برتری پیدا کرده است. داعش که مولود جنگ عراق است و قصد بازگرداندن استبداد پیشا مدرن خلافت را دارد، بدون شک ریشه و خاستگاه وهابی دارد.

نام نظامی که «بن لادن» را کشت، فاش شد

هویت نظامی آمریکایی که گفته می‌شود در تابستان سال ۲۰۱۱، «بن لادن» را در پاکستان کشته شد، فاش شد.

خوارج جهان اسلام را بشناسید؛ از فتوای «الله اکبر» تا ازدواج‌های چندساعته

فتاوای شیخ عرعور معروف است؛ مثلا از هواداران خود خواست هر نیمه شب الله اکبر بگویند و تا ۴۰ شب مداومت کنند تا نظام سوریه سقوط کند. مخالفان به این نسخه عمل کردند و ۴۰ شب را هم اجرا نمودند ولی نظام سقوط نکرد.

عکس: اسکناس جدید با تصویر بن‌لادن

روی این اسکناسهای جدید امضای سرکرده داعش و وزیر دارایی داعش نیز (بدون نوشته شدن اسامی آنها) دیده می شود

بن لادن سوریه به هلاکت رسید

تروریستی که مسئول کشتار و سر بریدن شمار بسیاری از شهروندان سوری بود، سرانجام به هلاکت رسید.

ادعای داماد بن لادن درباره ایران

داماد اسامه بن لادن و وکلایش ضمن درخواست از دادگاهی در نیویورک برای رفع اتهامات در زمینه تروریسم علیه وی به این دلیل که در هواپیمایی که وی را به آمریکا منتقل کرده، شکنجه شده است، مدعی شد که تبانی آمریکا با ایران برای دستگیری وی شد.

از قاتل بن لادن چگونه تقدیر شد؟

به گفته این کاماندوی سابق ارتش آمریکا زمانی که وی به مقامات ارتش مراجعه می کند آن ها به خواسته های وی بی توجهی کرده و به او می گویند هیچ مزایایی به وی تعلق نخواهد گرفت چراکه زودتر از موعد بازنشسته شده است.

اسپیلبرگ، بن‌لادن را می‌کشد!

«نه یک روز آسان» سومین فیلم بلند سینمایی است که صنعت سینما طی چند ماه اخیر در رابطه با بن‌لادن در دستور کار خود قرار داده و قصد دارد تولید کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.