آموزش در تشکیلات بهایی

بهائیت از همان ابتدا به سبب اتصال و ارتباط با دستگاه اطلاعاتی انگلستان (MI6، بهترین شیوه برای فریب افکار عمومی، جذب اذهان ساده و مستعد برای پذیرش بهائیت و ادامه حیات خویش را، تقویت دستگاه تبلیغاتی خویش از طریق در پیش گرفتن بهترین شیوه‌های سازمان‌دهی شده‌ آموزش و تبلیغات دانستند.

همه چیز درباره ی دانشگاه زیرزمینی بهائیت

در طول فعالیت این موسسه، خیلی مشخص بود که تلاش‌های دانشگاه بهایی یک تلاش علمی نیست، لذا بیت‌العدل تصمیم گرفت برای آنکه این موسسه را دارای اهداف علمی نشان بدهد و نیز برای اینکه بتواند برای خوراک خبری و رسانه‌ای وقایع این موسسه ارزش و اعتبار کسب کند، با برخی دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی با استفاده از لابی صهیونیستی وارد مذاکره شود.

بچه های انقلابی«هاشمی»به کجا می‌روند؟!

آقای هاشمی، بفرمایید درباره اظهارات اخیر صبیه تان خانم فائزه هاشمی رفسنجانی در دفاع از بهائیت و منافقین چه نظری دارید؟

ملک المتکلمین؛ یک فراماسونر بهایی بود

در خصوص فساد عقیده او افراد مختلفی اظهار نظر کردند و حرف‌های ساختار شکنانه ای را از او نقل می کنند. مانند شرکت در مجالس شرابخواری .در برخی منابع مثل روزنامه خاطرات عین السلطنه به مواردی اشاره می شود که کفرگویی محض است که از سوی همین ملک المتکلمین در مجالس خصوصی اظهار می شود.

به صرف بهایی بودن به کسی تعرض نشده است

بهاییت دین ساختگی غربی‌ها برای بهم ریختن کشورهای اسلامی است با این حال در جمهوری اسلامی ایران هیچ تعرضی به بهاییان به صرف بهایی بودن نشده است و آنچه صورت گرفته برخوردهای قضایی با کسانی بوده که برای بیگانگان جاسوسی کرده‌اند یا برخلاف امنیت ملی اقدام کرده‌اند.

موزه‌ اعلام نفرت‌ایرانیان از بهاییان+عکس

موزه عبرت ابرکوه بغض فروخفته مردم مسلمان ایران در اعتراض به فرقه ضاله بهاییت است و مردم ابرکوه امروز بغض خفته خود از جنایت بهاییان را بعد از ۶۴ سال فریاد زدند.

آیا جمهوری اسلامی، سنگ را بسته و سگ را رها کرده است؟!

برخی افراد که مستقیماً تربیت‌یافته همان تفکّر انجمن حجّتیه هستند، امروز مدّعی شده‌اند: «حرف‌های امثال امام خمینی، غلط بود و دیدیم که با زدنِ به قول شما ریشه، همچنان آن‌چه شاخ و برگ می‌خواندید، مشغول فعالیّت و به ضربه‌زدن به تشیّع مشغول است و این، یعنی غلط بودن تفکّر مبارزان و درست‌بودن تفکّر انجمن حجّتیه.»

جریان‌شناسی حضور زن در تاریخ معاصر ایران

برای بررسی اثرگذاری و نقش زنان ایرانی در پیروزی انقلاب اسلامی و در پیشبرد آن، قبل از هر چیزی باید حضور و نقش زن در تاریخ معاصر ایران را جریان‌شناسی كنیم.

متن نامه اتحادیه‌های دانشجویی خطاب به احمد شهید

شما به عنوان یک فعال حقوق بشر می‌دانید که حقوق بشر تنها در حقوق مدنی و سیاسی خلاصه نمی‌شود، بلکه شامل حقوق اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی که از آن به نسل دوم حقوق بشر یاد می‌ شود و همچنین حقوق نسل سوم از جمله “حق بر توسعه” نیز می‌شود.

نامه اتحادیه‌های دانشجویی خطاب به گزارش‌گر ویژه حقوق بشر

اتحادیه‌های دانشجویی کشور در نامه‌ای به گزارش‌گر ویژه‌ی حقوق بشر گزارش وی را نقد کردند و از پیشرفت‌های حقوق بشری ایران و نقض حقوق بشر علیه ایران سخن اشاره کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.