چند نکته درباره اصلاح نظام پولی ‌و ‌بانکی

موضوع اصلاح نظام پولی و بانکی کشور که همزمان با مبحث مبارزه با فساد، این روزها در کانون توجه قرار دارد، به قدری پیچیده شده که فراتر از حوصله این یادداشت است اما می توان در نگاهی اجمالی این مسئله را بررسی کرد.

قانون حفاظت و احیای تالاب‌ها تثبیت می‌شود

مدیر طرح حفاظت از تالاب‌های ایران با بیان اینکه در آینده نه چندان دور قانون حفاظت و احیای تالاب‌ها در مجلس به تصویب می‌رسد، گفت: این قانون می‌تواند چارچوب‌ها را برای احیای تالاب‌ها مشخص کند.

پوسترهای ایران جوان با سخنرانی دکتر جلیلی رونمایی می‌شود

مجموعه فرهنگی سرچشمه (یادمان شهدای انقلاب) در خیابان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه – خیابان شهید صیرفی پور واقع بوده و تا یکشنبه 7 اردیبهشت (به غیر از جمعه) از ساعت 9 الی 16 در معرض بازدید علاقمندان قرار دارد.

رونمایی از پوسترهای ایران جوان در تهران

مجموعه فرهنگی سرچشمه (یادمان شهدای انقلاب) در خیابان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه – خیابان شهید صیرفی پور واقع بوده و تا یکشنبه 7 (به غیر از جمعه) از ساعت 9 الی 16 در معرض بازدید علاقمندان قرار دارد.

واكنش تند بهارستان به مشاور روحانی

چرا مردم و مجلس در ایران برای دوستان تیم مذکراه کننده نامحرم هستند ولی سنای آمریکا و مردم این کشور برای دولتمردان خود محرم هستند. دوستان در مجلس اذعان دارند که در جریان هیچ یک از بندهای توافقنامه ژنو نبودیم و از آن هم نیستیم و در آینده هم نخواهیم بود که جا دارد همان‌قدر که دولتمردان آمریکا به سنا و مردم خودشان اعتماد دارند و نظرات آنها را محترم می‌دانند، دولتمردان عزیز ما هم به مجلس که برآمده از رای ملت است، اعتماد و احترام بیشتری را قائل باشند.

جولان جاسوسک‌ها؛ از بهارستان تا NSA

امروز جاسوسک‌ها هم در راهروهای مجلس جولان می‌دهند تا با سرعت نور، راهروهای بهارستان را به «فورت مید» واشنگتن متصل کنند.