تشرف یک بهایی به مکتب تشیع‏‎

یکی از بهائیان تبریز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، پس از انجام مصاحبه‌های دینی و توجیه کامل مکتب تشیع اثنی عشری، ضمن برائت از فرقه ضاله بهائیت به مکتب تشیع روی آورد.

کمین بهائیت در بیمارستان‌های تهران

تیم‌های تبلیغی بهائیان با حضور در بیمارستان‌های تخصصی واقع در تهران به گفت‌وگو با اطرافیان بیماران شهرستانی می‌پردازند.

شواهد تاریخی خباثت‌های بی‌بی‌سی در ایران

مجوز فعالیت‌ یك هفته‌ای بی‌بی‌سی فارسی در ایران برای تهیه گزارش در زمینه مذاكرات هسته‌ای مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است؛ رسانه‌ای كه نمی‌توان از نقش بی‌بدیل آن در ایجاد فتنه‌انگیزی و خیانت در ایران چشم پوشی كرد و با تورق تاریخ می‌توان فهمید كه مشی و روش بی‌بی‌سی از سال 1320 تاكنون هیچ تغییری نكرده است.

نگاهی به رابطه بهائیان با رژیم اشغالگر‌قدس

مروری بر روابط اسرائیل و بهائیت نشان می‌دهد که فرقه‌ی بهائیت، از ابتدای تشکیل رژیم اشغالگر قدس، روابط گسترده‌ای را با صهیونیست‌ها برقرار کردند؛ به طوری که این مسئله باعث شد تا اسرائیل به خانه‌ی دوم بهائیان تبدیل شود. علاوه بر این، اسرائیل در زمان رژیم پهلوی از بهائیان به‌عنوان ابرازی برای نفوذ در ایران و همچنین تضعیف نفوذ روحانیت در این کشور استفاده کنند، چرا که رژیم صهیونیستی متوجه شده بود که تا زمانی که روحانیت در ایران حضور دارد، نمی‌تواند دایره‌ی نفوذ خود را در این کشور گسترده کنند. از این رو، با حمایت از تشکیلات بهائیت، تلاش کرد تا اعتقاد مردم را به نهاد روحانیت و دین تضعیف کند.

مرد شماره یک مبارزه با بهائیان

نتیجۀ مقاومت من تا پایان رمضان سال 34 راجع به بهائی‌ها این شد که شاه از من خشمگین شود بنابراین ملاقاتم با شاه جهت ابلاغ پیامهای آیت‌الله بروجردی قطع گردید و پخش برنامه رادیویی من در رادیو ممنوع شد.

ترفندهای بهائیت برای نفوذ در جامعه ایران

بهائیت به تمام فضاهای تبلیغی خود به صورت کمی و کیفی نگاه می کند و عمدتا در شهرستانها، روستاها، دانشگاه، سینما و پارکها فعالیت دارند. تشکیلات بهائیت شاید در دانشگاه بتواند یک نفر را جذب و در فعالیت‌های حقوق بشری و یا سیاسی در ضدیت با نظام درآورد که این امر ارزشش از جذب افراد در روستاها برایشان بیشتر است.

مصاحبه با یک بانوی مستبصر بهائی

یک بانوی بهائی که ۱۷ سال است از فرقه بهائیت به اسلام مشرف شده است، گفت: اولین شعار فرقه بهائیت، آزادی برای یافتن حقیقت است اما این فرقه هیچ گونه آزادی ندارد، چون هر فردی به حقیقت دیگری غیر از بهائیت رو پیدا کند، طرد می‌شود.

از خیانت‌های بهائیان تا فتنه ۸۸

۹ نفر از نجات‌یافتگان از تشکیلات فرقه بهائیت در یک نشست خبری به تشریح فعالیت‌های تبلیغی، اقتصادی، نظامی و خیانت‌های این فرقه در حق جمهوری اسلامی و مردم ایران پرداختند.

تبلیغ علنی بهائیت در پاساژ علاءالدین تهران

توزیع کتاب های بهاییان بر روی موبابل در بستری از غفلت مسولان هرروزه در حال انجام است.

ناگفته‌هایی از «قابلمه‌پارتی» بهائیت در ایران

اعضای تشکیلات بهائیت در جلساتی تحت عنوان «ماکت» آموزش می‌بینند و توجیه می‌شوند که چگونه در مقابل دیگران نقش بازی کنند و جواب دهند؛ ضمن اینکه در برقراری ارتباط با خارج از فرقه، آزادی عمل ندارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.