علت مرگ سالمندان آسایشگاه پدر بزرگ

سرانجام پس از حدود ۲ ماه از گذشت حادثه آسایشگاه پدربزرگ پاکدشت، علت مرگ سالمندان معلول توسط پزشکی قانونی اعلام شد.

اینجا هنوز هم معامله بر سر جان انسان‌هاست!

«دارو، دارو» نجوای دلالان در گوش رهگذران خیابان ناصر خسرو، یکی از خیابان های قدیمی پایتخت، است که سال هاست به پاتوقی برای خرید و فروش انواع داروها تبدیل شده است. داروهای قاچاق، کمیاب و خاص و یا داروهایی که فروش آنها ممنوع است.

توانبخشی، حلقه فراموش شده نظام سلامت

توانبخشی یکی از مهمترین حوزه‌های نظام سلامت محسوب می‌شود و این مهم در کشوری همچون ایران که جمعیت آن رو به سالمندی است از اهمیتی بیشتر برخوردار می‌شود اما متاسفانه در ایران مغفول مانده است.

چشم اندازی بر انتخابات 2015 انگلیس

مردم از سیاست و سیاستمداران انگلیسی خسته شده اند. یک چیزی در روند دموکراسی این کشور، شکسته است اما احزاب بزرگ سیاسی، صدای آن را نشنیده اند.

اینترنت اشیا قاتل انسان‌ها می‌شود

کارشناسان معتقدند با همه گیر شدن اینترنت اشیا و قابلیت اتصال همه چیز به شبکه‌های رایانه‌ای می‌توان از امکانات دنیای مجازی برای قتل انسان‌ها هم استفاده کرد.

تبيين الگوی اقتصادی قانون اساسی ايران

الگوی اقتصادی قانون اساسي را می توان «الگوی تأمين نيازهای اساسي» ناميد. الگويی كه در پی «رفع نيازهای انسان در جريان رشد و تكامل» اوست. در اين الگو «اقتصاد وسيله است» و وظيفه‌ «فراهم كردن زمينه‌ مناسب برای بروز خلاقيت‌های متفاوت انسانی» را بر عهده دارد. در اين الگو وظايف متعدد و وسيعی بر عهده‌ دولت جمهوری اسلامی به منظور «رفع نيازهای ضروری جهت استمرار حركت تكاملی انسان» گذاشته شده است.

هشدار! بستنی هم «روغن پالم» دارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از وجود روغن پالم در تولید بستنی‌ها خبر داد وگفت: این روغن دارای اسید چرب اشباع شده است و اسانس آن باعث گرفتگی عروق قلبی و مغزی شده و زمینه را برای سکته افزایش می‌دهد.

باید ریشه‌های عقیدتی داعش را سوزاند

یکی از مراجع تقلید در قم گفت: باید ریشه‌های عقیدتی داعش را سوزاند تا استکبار نتواند برای مقاصد خود از آنها استفاده کند.

انقلاب اینترنت اشیا در سال 2020

بسیاری از کارشناسان معتقدند در سال 2020 انقلابی در زمینه ارائه خدمات اینترنت اشیا اتفاق خواهد افتاد و اتصال همه چیز به اینترنت هم اکو سیستم‌های تجاری و هم زندگی شخصی افراد را متحول خواهد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.