مراسم بزرگداشت شهید کریمی برگزار می‌شود

یازدهمین مراسم بزرگداشت سردار آزاده شهید «حاج داود کریمی» در گلزار شهدای بهشت زهرا سلام الله علیها برگزار خواهد شد

تشریح برنامه‌ شب‌های قدر در بهشت زهرا

مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا(س) ضمن تشریح برنامه‌های شب‌های قدر در حرم حضرت امام خمینی(ره) گفت: شرکت مترو و اتوبوسرانی در این ایام زائران را جا به جا خواهند کرد.

پيش فروش قبر ممنوع است

حداقل قيمت قبر در فاز ۲ رقمي معادل يك ميليون و ۵۰۰ هزار تومان تعيين شده و براي فاز يك كه قديمي‌ترين منطقه گورستان محسوب مي‌شود، حداقل قيمت ۱۷ ميليون تومان است. با تاكيد رئيس شوراي شهر تهران در جريان تصويب اين لايحه، پيش فروش قبر ممنوع است.

مکان بهشت زهرای۲ مشخص شد

معاون خدمات شهری شهردار تهران از نهایی شدن مکان جدید بهشت زهرا (س) خبر داد و گفت: تا زمانی که تمامی مراحل اجرایی این زمین مشخص نشود، جزئیات آن را رسانه ای نخواهیم کرد.

عکس:تلاوت قرآن خواننده‌ امروزی در کنار امام

محمد مهدی واعظی اصفهانی معروف به محمد اصفهانی همان کسی است که در مراسم استقبال از حضرت امام خمینی(ره) در بهشت زهرا به تلاوت قرآن پرداخت.

قبر از ۱ تا ۲۰ میلیون در بهشت زهرا

رئیس کمیسیون سلامت و محیط‌ زیست شورای شهر تهران از بررسی لایحه تعیین بهای خدمات بهشت زهرا در پارلمان محلی پایتخت خبر داد و گفت: با اتمام بررسی این لایحه نابسامانی در حوزه قیمت قبور بهشت زهرا (س) به اتمام خواهد رسید.

اینها از پایانِ ما آغاز کرده اند

یکی حنجره اش را از دست داده، یکی قلبش با باتری کار می کند و ریه هایش عفونت کرده، یکی کمرش آسیب دیده، یکی آرتروز گرفته و همه اینها برای چه؟ برای سال ها شستن اموات من و شما. این حال و روزِ امروزِ غسال های دیروز است.

آدم خوبه اینجوری پای حرفش بمونه+عکس

اینجا سنگ‌ها با شما حرف‌می‌زنند. مرمرهایی که قرار است نشان دهند هویت اینجا را. راه که می‌روی گاهی دوست داری همانجا توقف کنی و گاهی به قدری احساس سبکی می‌کنی که دوست داری بپری.

رزمندگان دیروز،در لباس خادمان امروز

رزمندگانی دیروز دوران دفاع مقدس، امروز در لباس خادمان ایستگاه‌های صلواتی به سبک دفاع مقدس، هر هفته خدمات پزشکی، آرایشگری و مشاوره‌های مذهبی صلواتی را در بهشت زهرا (س) به عشق رفقای شهیدشان به خانواده شهدا و زائران ارائه می‌کنند.

برگزاری نهمین سالگرد آقاسی در گلزارشهدا

مراسم نهیمن سالگرد عروج استاد حاج محمدرضا آقاسی به همت دفتر گردآوری و تدوین آثار این شاعر اهل بیت(ع)، روز پنجشنبه هشتم خرداد ماه در قطعه 25 بهشت زهرا(س) از ساعت 17:30 با حضور علاقمندان وی، بر سر مزار این شاعر برگزار خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.