دولت آمریکا در خطر تعطیلی قرار گرفت

در صورت تصویب این پیش‌نویس توسط سنای آمریکا، هزینه‌های مالی دولت فدرال آمریکا موقتا تامین خواهد شد و در غیر این‌صورت خطر آن می‌رود که در کمتر از ۴۸ ساعت آینده بخش خدمات دولت باراک اوباما به دلیل نبود بودجه، تعطیل شود.

بودجه دولت فدرال آمریکا زیر قیچی

کاهش خودکار هزینه‌ها که در تب کاهش هزینه‌های سال ۲۰۱۱ تصویب شده است فقط با توافق میان کنگره و کاخ سفید متوقف خواهد شد.

رييس صندوق بين‌المللي پول: ورشكستگی دولت آمريكا شوك بزرگی خواهد بود

به گزارش فرانس پرس، كريستين لاگارد تاكيد كرد سياستمداران دو حزب عمده آمريكا بايد هرچه سريعتر در خصوص سقف بدهي دولت فدرال به توافق برسند. ورشكستگي دولت آمريكا تاثيرات نامطلوب زيادي بر ثبات اقتصاد آمريكا و اقتصاد جهان خواهد داشت.

کاریکاتور: بحران اقتصادی در آمریکا

بحران مالی، اقتصاد آمریکا را در مرحله سقوط قرارداده است. این جمله نتیجه گزارش مؤسسه ملی پژوهش های اقتصادی آمریکا است

جزئیات سیاست‌ آمریکا برای تقويت روابط با جوانان جهان

ما همچنين برنامه‌هاي آموزش زبان انگليسي خود را نيز تقويت مي‌كنيم تا به جوانان ديگر كشورها دست پيدا كنيم، به ويژه شهروندان جوان كشورهايي كه وضع نامساعدي دارند، ما مي‌خواهيم از طريق آموزش زبان انگليسي، مهارت‌هاي مورد نياز اين جوانان براي موفقيت در دنياي امروز را به آن‌ها آموزش دهيم.

بیانیه سفارت آمریکا در تهران

اولویت ما افزایش فعالیت رسانه‌ای از طریق حمایت مالی از طرح‌هایی است که کاربرد رسانه‌های جدید و شبکه‌های اجتماعی اینترنتی به منظور دسترسی به مخاطبین بیشتر را تقویت می‌کنند.

جنگ به زبان دشمن!

نکته جالب در مورد مدیران این سایت فعال بودن آنها در وبلاگستان و شبکه های اجتماعی فارسی زبان است. علاوه بر ایجاد یک صفحه به همین نام در سایت فیس بوک، هر جا نوشته ای یا صحبتی درباره امریکا و حضور نظامی و کشتار ها و جنگ در افغانستان و عراق قرار بگیرد به درج کامنت یا لینک برای پاسخ گویی و تطهیر عملکرد خود بر می آیند که هرچند بیشتر شامل حرفهای کلیشه ای یا لینکهای تکراری است اما به هر حال به بیان موضع امریکایی ها در قبال مسئله می پردازد

بودجه 55 ميليون دلاري پنتاگون براي جنگ نرم در ايران

كميته‌ نيروهاي مسلح مجلس نمايندگان آمريكا (HASK) در لايحه بودجه سال 2010 پنتاگون براي نفوذ در ايران، مقابله با فيلترينگ سايت‌هاي ضد ايراني، تحريك قربانيان سانسور در ايران، آموزش الكترونيكي ايرانيان مخالف نظام براي براندازي نرم و شبكه سازي اينترنتي براي اغتشاشگران بعد از انتخابات رياست جمهوري، ارائه آموزش‌هاي لازم رسانه‌اي و كامپيوتري براي راه اندازي سايت‌ها جهت اطلاع رساني، بودجه 55 مليون دلاري تصويب كرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.