پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

FATF تحریم‌های آمریکا را هدفمند می‌کند/ با ورود بخش خصوصی به فروش نفت می‌توان از تحریم‌ها عبور کرد

در این میزگرد مسئولین تشکل های دانشجویی به بررسی تحریم ها و شرایط آن پرداختند و راه حل های خود را پیرامون برون رفت از تحریم ها را ارائه دادند و به مسائلی چون فروش نفت در بورس، استفاده از امکانات و سرمایه های داخلی، توجه ویژه بر اقتصاد مقاومتی و … پرداخته شد.

دور زدن تحریم های نفتی با راه اندازی بورس نفت

چرا دولت از ظرفیت فروش ریالی نفت در بورس استفاده نمی کند؟

دولت بدهکار خوش حساب می‌شود

وزیر اقتصاد با اعلام اینکه دولت با تهاتر و فروش اوراق، بدهی‌های خود را بازپرداخت خواهد کرد، گفت: تصمیم داریم با جاری کردن نقدینگی به بازار سرمایه به مشکلات این بخش رسیدگی کنیم.

تامین مواد اولیه نساجی از بورس کالای ایران

رئیس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان صنایع نساجی گفت: معاملات محصولات پتروشیمی قبل از تاسیس بورس کالای ایران قابل مقایسه نیست، با وجود بورس کالای ایران، معضلات تا حد زیادی برطرف شده است.

رونمایی از شاخص‌های جدید بورس

سه شاخص جدید برای بورس از امروز در بازار سرمایه استفاده شد که شاخص قیمت وزنی هم برای اهالی بازار سرمایه به دلیل اینکه در بازه زمانی طولانی‌تری منتشر شده و هم برای شرکت‌های بازار سرمایه یک وزن ارزش بازاری را متصور شده است.

وصول مالیات‌ از فراریان مالیاتی

وزیر اقتصاد با اعلام خبر تشکیل کمیته پیگیری مطالبات بانک‌ها در بانک مرکزی گفت: همچنین قصد بر این است مالیات‌های جدید از محل شناسایی کسانی که از پرداخت مالیات فرار می‌کنند، وصول شود.

4 گام برای رونق بورس

وضع قوانین و مقررات حمایتـی، طراحی ابزارهای نوین برای جلب قشرهای مختلف به سرمایه گذاری در بورس، عرضه‌های اولیه به شرط رعایت اصـل جذاب بودن و هماهنگی بازار پول و سرمایه، از راهکارهایی است که به رونق بورس کمک می‌کند.

آخرین وضعیت ارزش هر برگ سهام عدالت

با افت شدید شاخص بورس و کاهش قیمت سهام شرکت‌های بورسی، ارزش هر برگه سهام عدالت با افت مواجه شد.

چرخ «ایران را پدیده کنیم» ایستاد!

بالاخره بعد از بیش از 3 سال کش و قوس، دادستان مشهد دستور پلمب دفاتر غير قانوني ودلالي شرکت بزرگ سرمايه گذاري پديده به طور کامل و در اقدامي هماهنگ با ضابطان دستگاه قضايي صادر کرد.

نخستین معامله یک نیروگاه در بورس انرژی

نخستین معامله یک نیروگاه با کد معاملاتی عام در جلسه معاملاتی روز 93/10/08 در تابلو سلف موازی استاندارد بازار مشتقه بورس انرژی انجام شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.