مدیران‌‌ فرهنگی‌ انگشتان شاعر انقلاب‌ را شکستند

همان انگشتانی که بهترین شعرهای جنگ و انقلاب و عالی‌ترین متون ادبی انقلاب اسلامی را نوشت، به‌خاطر عدم تمدید یک دفترچه، شکست! اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

عباس نبوی: علی(ع) هم می‌گفت محاصره‌ام کرده‌اند و نمی‌توانم قدمی بردارم

این که توقّع کنیم که ولی‌فقیه چون محور و بنیان جمهوری اسلامی است پس بنابراین قدرت اعمال‌کننده‌ی تصمیمات‌ش فوری و آنی است، آن‌قدر با شرایط و اوضاع در هم پیچیده‌ی ما فاصله دارد که افراد را به انتظارات و توقّعات بی‌جا می‌افکند. ولی‌فقیه هر چه قدر قدرتمند و توان‌مند باشد از امیرالمؤمنین(ع) که توان‌مندتر و نافذتر نیست. خود علی می‌گوید من در میان کسانی محاصره شده‌ام که نمی‌توانستم قدمی بردارم.

ولایت فقیه، مردم و عدالت در گفت‌وگو با سیدعباس نبوی

ولی فقیه می‌آید عدالت را نیز بیان می‌کند. این هم چیزی نیست که اگر ولایت فقیه داشتیم قابل بیان باشد و اگر ولایت فقیه نداشتیم، قابل بیان نباشد؛ نه. آن‌قدر دین این مسائل را واضح گفته‌است که فقط ولایت فقیه برای تبیین و هدایت اجتماعی، برای سوق دادن جامعه در یک مسیر، محور می‌شود.

احداث بیمارستان خیریه در پیچ‌و‌خم بوروکراسی بیمار

برای دریافت موافقت اصولی گفتند باید ۶ پزشک و ۱۱ عضو هیات امنا معرفی کنید و همه برای عدم اعتیاد و انگشت‌نگاری مراجعه کنند. من مجبور شدم این پزشکان بسیار برجسته و سرشناس با سوابق استادی را برای تست اعتیاد و انگشت‌نگاری ببرم. پنج ماه است با وجود تحویل این مدارک، جوابی نیامده و یک بار هم بعد از ۹ ماه دوندگی، گفتند تقاضایتان گم شده!

قیام امام‌وامت‌ علیه بروکراسی‌ ضدمردمی

آن‌چه واقع شد، یک جنگ در دو سطح بود. سطح اول٬ جنگ نظام بروکراتیک (احمدی‌نژاد، دولت، جمهوریت نظام) بر علیه شبه‌بروکراتیک‌ها (مافیای قدرت و ثروت)، جنگ جمهوری‌خواهان علیه آریستوکرات‌های خودبزرگ‌بین و سطح دوم قیام «امامت و امت» بر علیه خروج بروکراسی از مسیر مردم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.