برگزیده منتقدان سینمای‌آمریکا معرفی شدند

درام مستقل و خانوادگی «پسر بودن» جوایز بهترین فیلم دو مراسم سینمایی منتقدان لس‌آنجلس و بوستون را دریافت کرد.

اینجا غزه خیلی غریب است آنجا را نمی‌دانم +عکس

غریب که می گویم یعنی بایکوت محض خبری. یعنی جوری که وقتی پوستر کودکان به شهادت رسیده توسط ارتش اسرائیل را در دستهای من می دیدند مردم عادی آمریکا انقدر جا می خوردند که از من می خواستند آن را رو به دوربین ها و تلفنهای همراهشان بچرخانم تا عکس بگیرند چون تصور وقوع چنان فجایعی برایشان باورنکردنی بود!

جسد بمب‌گذار «بوستون» در برزخ!

جسد بمب‌گذار چند هفته پیش ماراتن «بوستون» همچنان در «ماساچوست» نگهداری می‌شود و قبرستان‌های این ایالت حاضر به پذیرش جسد او نیستند.

اف‌بی‌آی بازجویی می‌شود

اف بی آی، پلیس فدرال آمریکا قرار است در سنای آمریکا به پرسش‌های کمیته اطلاعات پاسخ دهد و روشن کند آیا در زمینه اطلاعاتی که از تیمورلنگ سارنایف، مظنون به بمب گذاری در بوستون داشته بد عمل کرده است یا نه.

مظنون انفجار بوستون رسما تفهیم اتهام شد

«جوهر سارنایوف»، مظنون ۱۹ ساله‌ انفجارهای هفته گذشته بوستون در حالی که در بیمارستان بستری است، رسما تفهیم اتهام شد و ممکن است با حکم اعدام مواجه شود.

چرا مسلمانان در بوستون متهم شدند؟

یک حادثه تروریستی دیگر در آمریکا که در آن شهروندان آمریکایی هدف قرار گرفتند، گزک به دست دولتمردان و رسانه‌های آمریکایی داد تا این بار نیز آنها به سیاق قبل مسلمانان را متهم ردیف اول این گونه اقدامات قرار دهند.

بسترسازی آمریکا برای جنگی جدید

رسانه‌های آمریکایی پس از حادثه بمب‌گذاری بوستون تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا این اتفاق را بیش از حد بزرگ جلوه دهند تا از این طریق احساسات مردم را برآشفته و جنگ افروزی‌های کشورشان را توجیه کنند.

مظنون دوم انفجارهای بوستون بازداشت شد

جوهر تزارنایف، مظنون دوم انفجارهای بوستون بازداشت شد.

پشت پرده انفجارهای اخير آمريکا چيست؟

آمریکایی‌ها قول داده بودند امنیت در این کشور با مبارزه با القاعده بهتر برقرار شود اما اکنون اکنون شاهد هستیم که امنیت داخلی آمریکا را هم نمی‌توانند تامین کنند و انگشت اتهام را به سوی هیچ شخص خارجی نگرفته‌اند و این مسئله بیانگر این است که قصد دارند به دنبال سناریوی جدیدتری بگردند.

سرنخ‌های جدید از انفجار «بوستون»

پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد که طبق نتایج اولین تحقیقات خود، سرنخ‌های جدیدی از بمب‌هایی که در نزدیکی خط پایان مسابقه ماراتن در «بوستون» منفجر شد، به دست آورده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.