جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

نقشه راه دولت در سومین سال خدمت

رهبر انقلاب در ۱۱ محور نقشه راه دولت یازدهم را در سومین سال خدمت ترسیم کردند که مهمترین آن تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از راههای نفوذ دشمن بود.

«شیعه» یعنی شبکه حزبی امام صادق(ع)

در فرازی از بیانات‌ مقام معظم رهبری آمده است: شبکه حزبی امام صادق در همه مناطق گسترده بود ازخراسان، ری، اصفهان، عراق، حجاز، مصر، مراکش و همه مناطق مسلمان‌شنشین که مناطق شبکه حزبی ایشان بود. شیعه یعنی شبکه حزبی امام صادق.

رهبرانقلاب: رییس‌جمهور مسئول اصلی تحقق سندچشم‌انداز است

برنامه‌ی اصلی کشور، سند چشم‌انداز بیست ساله ایران است که هدف‌گذاری حرکت کشور تا سال ۱۴۰۴ را مشخص کرده است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رئیس‌جمهور را مسئول اصلی تحقق سند چشم‌انداز می‌دانند و از دولت‌ها خواسته‌اند که جهت‌گیری حرکتشان براساس سندچشم انداز باشد.

رهبر انقلاب خصوصیات رئیس جمهور آینده را تبیین کردند

مسئله‌ى انتخابات، مسئله‌ى مهمى است. عرصه‌ى انتخابات، عرصه‌ى ظهور قدرت ملى در يك كشور است. ملتى كه زنده است، بانشاط است، متكى به اراده‌ى الهى است، مطمئن به پشتيبانى الهى است، اين ملت در همه‌ى عرصه‌ها پيروز خواهد شد؛ در اين عرصه هم همين جور است.

گلایه رهبر انقلاب از تخریب و قطع درختان

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حاشیه غرس دو اصله نهال در روز درختکاری بر ضرورت شکل گیری عزم و اراده راسخ برای جلوگیری از تصرف غیر قانونی مناطق اطراف شهرهای بزرگ تاکید کردند.

نقطه سر خط

این سوال بسیار مهمی است که چرا بخشی از ولایی‌ترین نیروهای کشور عملا به جایی می‌رسند که مطالبه و اراده واضح رهبری را نمی‌بینند و به خیال اینکه در حال بصیرت‌افزایی و خدمت به نظامند، عملا اقداماتی انجام می‌دهند که چیزی جز پر کردن پازل دشمن نیست.

تحلیل فارین پالیسی از بیانات رهبر انقلاب

یک نشریه آمریکایی بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره با آمریکا را به منزله دعوت ایران برای انجام مذاکرات «حقیقی»، یعنی مذاکراتی که در آن حقوق قانونی ایران به رسمیت شناخته می‌شود، دانست.

رهبر انقلاب: هر اختلافی در میان مسلمانان کمک به دشمن است

اين خطر بزرگى است كه دشمنان تجربه كردند. انگليسها در اين زمينه داراى تجربه‌هاى طولانى‌اند. ما در تاريخ، در شرح حال اينها ميخوانيم و مى‌بينيم كه چه كارهائى را كردند براى ايجاد اختلاف. اينها بلدند، ديگران هم از اينها ياد گرفتند. مشغول تلاش هستند براى ايجاد اختلاف؛ بايد پرهيز كرد.

وحشیگری‌های صهیونیست‌ها باید وجدان دنیای اسلام را تکان دهد

کشورهای اسلامی بخصوص دولتهای عربی، با اصلاح رفتار خود در این مسئله، ضمن کمک به مردم مظلوم اما شجاع و سرافراز نوار غزه، برای شکستن محاصره این منطقه تلاش کنند و امت اسلام نیز به تأسی از مقاومت پیروز مردم غزه بداند که ایستادگی و استقامت، تنها راه نجات و غلبه بر دشمنان اسلام است.

کدامیک برای مسؤولان مهم‌تر است: نامه یا کارنامه؟

سال گذشته که به نام «جهاد اقتصادی» نامگذاری شد، مسؤولان چه کردند؟ سال ۱۳۸۹ که سال «کار مضاعف، همت مضاعف» نامیده شد کارنامه اقتصادی مسؤولان چه بود؟ سال‌های قبل‌تر از آنچه؟ اصلا چرا چندین سال است که نام‌های اقتصادی انتخاب می‌‌شود و آیا تاکنون به اندازه توجه شخص اول مملکت به آن اهمیت داده شده است؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.