پیشنهاد مذاکره یک تاکنیک آمریکایی برای فریب افکار عمومی است

درس بزرگ ديگر ما اين بود كه بنيه‌ی كشور قوی است. وقتی بنيه قوی شد، تأثيرات خصمانه‌ی دشمنان به حداقل ميرسد. اگر مسئولين كه در اين كشور بزرگ و با اين بنيه‌ی قوی، مسئوليت را پذيرفتند، با تدبير كار كنند، مديران با هم باشند، با هم فعاليت كنند ــ توصيه‌ای كه ما هميشه به مسئولين و مديران كشور ميكنيم ــ با حزم و تدبير عمل كنند، آن وقت ميتوانيم از هر تهديدی يك فرصتی بسازيم؛ همچنان كه در سال 91 از تهديدهای دشمن فرصت ساختيم و توانستيم به طرف جلو حركت كنيم.

مجلات ISI از دیدگاه مقام معظم رهبری

شما با ISI هم بر اين اساس همكارى كنيد. آنجائى كه مقاله‌ى مورد قبول ISI چيزى است كه شما ميتوانيد در كشور از آن استفاده كنيد، آن را دنبال كنيد. ما معيار اساسى در دست داريم؛ معيار ما اين است كه كشور ما صدها خلل و مشكل و خلا دارد، ميخواهيم اينها را پر كنيم.

آن‌چه دیپلماسی غربی را منزوی می‌کند

نظریه روابط بین الملل بر پایه فطرت انسانی حق مداری، عدالت‌طلبی، ارزش‌های انسانی، حضور مردمی و اخلاق الهی برخواسته از تعالیم انبیاء موج می‌زند و این نظریه می‌تواند محور همکاری و هم افزایی و اشتراک مسائل کشورهای جهان باشد.

آینده غیرمتعهدها درنگاه رهبر معظم انقلاب

مقام معظم رهبری نگاه مثبتی به حضور فعال ایران در مجامع بین‎المللی و منطقه‎ای همسو با منافع ایران اسلامی و مستضعفان داشته‎اند.

رهبر انقلاب: تحولات اخير در دنيای اسلام عجيب و بی‌نظير است

رهبر انقلاب در خطبه های نماز عيد سعيد فطر تحولات اخير در دنيای اسلام را عجيب و بی نظير دانستند و افزودند: اين تحولات كه مسير آينده دنيای اسلام را تعيين می كند، به فضل الهی، با همين آهنگ ادامه خواهد يافت.

حرف‌های رهبر انقلاب درباره روحیه جوانی خود

رهبر انقلاب از دوران جوانی خود نیز می‌گویند. ایشان با حالت خاصی از روحیه جوانی و اینکه گاهی اوقات آدم می‌خواهد «دهان کسی را که حرفی می‌زند خورد کند» حرف می‌زنند؛ این گفته آقا صدای خنده دانشجویان را بلند می‌کند.

سازمان‌های «دانش بنیان» و مختصات آن

سازمان دانش بنیان یا دانایی محور، سازمان‌هایی هستند که در آن‌ها ترکیب گسترده‌ای از متخصصان وجود دارد که عملکرد خود را با دریافت بازخورد از همکاران و مشتریان تنظیم می‌کنند.

رهبر معظم انقلاب: اقتصاد مقاومتی واقعیتی است که باید محقق شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در دیدار جمعی از پژوهشگران و مسئولان شركت‌های دانش‌بنیان، یکی از راه‌های عبور از مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی را جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی خواندند و تأکید کردند: اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست، بلکه یک واقعیتی است که می‌بایست محقَق شود.

«آداب روزه‌داری ـ احوال روزه داران» منتشر شد

این کتاب برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و گزیده‌ای از مجموعه توصیه‌ها، نصایح، تحلیل‌ها و مواعظی است که در ماه‌های رمضان ۲۲ سال گذشته ـ از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۰ ـ در بیانات معظم له ارائه شده است.

اقتصاد مقاومتی؛ تنها تبدیل کننده تهدید به فرصت

در طول چند سال اخیر مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح و آن را به عنوان یک روش مهم در تغییر مسیر حرکت اقتصادی کشور عنوان کردند،روشی که سدی مقاوم دربرابر هجمه های غرب به شمار می رود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.