بیانیه گام دوم نقشه راه چهل سال پیش رو

مهم ترین و محوری ترین نکته پیام های امام(ره)، تزریق اعتماد به نفس و تقویت اراده در تمامی قواها، سازمان ها؛

اعتراض دانشجویان به تئاتر ساختارشکنانه

بسیج دانشجویی در پی برگزاری تئاتری ساختارشکنانه تحت عنوان حمایت از امور خیریه در دانشگاه علوم پزشکی تهران، با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن آن اعلام کرد: علاوه بر برخورد با متولیان این اقدامات ناپسند به ویژه مسئولینی که مجوز به این برنامه را داده‌اند، باید از تکرار رویه مذکور نیز جلوگیری شود.

بیانیه فرزندان شهدا نسبت به جنایات اسرائیل

در این بیانیه آ‌مده است: ما فرزندان شهدا یک لحظه از آرمان‌های الهی وانقلابی پدران شهیدمان که همانا مبارزه با ظلم و استکبار است قدمی عقب نمی‌گذاریم

واکنش جنتی به جنایات صهیونیست‌ها

وزیر ارشاد دستور داد در آستانه روز جهانی قدس و نیز در دیگر ایام سال، آرمان رها‎سازی قدس شریف و محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در برنامه‎های فرهنگی و هنری مورد توجه و تاکید قرار گیرد و اهالی قلم و هنرمندان فعال مورد تجلیل قرار گیرند.

بیانیه جهاد دانشگاهی علیه صهیونیست‌ها

جهادگران جهاد دانشگاهی با صدور بیانیه‌ای ضمن همدردی با ملت مظلوم فلسطین در غزه، جنایات ددمنشانه رژیم جنایتکار و منفور صهیونیستی را محکوم می کند و از همه ملت‌ها و دولت‌های مستقل و آزاده جهان می‌خواهد تا به هر نحو مقتضی به یاری ملت مظلوم فلسطین و به ویژه ساکنان بی دفاع و بی پناه نوار غزه بشتابند.

روحانی‌ خواستار لغو محاصره‌ نوار غزه‌ شد

رییس جمهوری در پی تجاوز گسترده رژیم صهیونیستی به نوار غزه ،در پیامی به روسای کشورهای اسلامی خواستار بکارگیری همه توان جهان اسلام برای لغو فوری و کامل محاصره نوار غزه و کمک به مردم مظلوم فلسطین شد.

بیانیه اتحادیه‌جهانی‌علمای‌مسلمان علیه داعش

اتحادیه جهانی علمای مسلمان، در بیانیه ای اعلام خلافت اسلامی توسط پیکارجویان شبه نظامی داعش در مناطق تحت کنترل این گروه تروریستی در سوریه و عراق را محکوم کرد.

ایران امروز کشور خمینی و خامنه‌ای است نه فتحعلی‌شاه

آنچه که امروز ما پیامش را برای دنیا مخابره می‌کنیم این است که هیچ کس با زبان تحقیر نمی‌تواند با ایران صحبت کند و جمهوری اسلامی ایران امروز به کشورها اجازه تحقیر را نمی‌دهد و همچنین به هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بدون هماهنگی با مقامات کشور به خاک ما ورود پیدا کند چه برسد بخواهد با اهالی فتنه دیدار کند.

آقای‌ روحانی چرا دیوار تحریم‌ مستحکم‌تر شده؟

چرا به مردم نمی گویید که به چه علت هنوز حتی یک ریال از قسط های 550 میلیون دلاری معهود وصول نشده است؟! چرا ساختمان تحریم ها به جای ترک، مستحکم تر شده و چرا بعضی کشورها بر خلاف مرقومه تان هنوز که هنوز است هم تحریم می کنند و هم تهدید؟!

چرا دانشجویان سخنرانی روحانی را تحریم کردند؟

متاسفانه در جلسه امروز که با حضور رئیس جمهور محترم کشورمان در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود، بخش سخنرانی نمایندگان تشکل های دانشجویی علیرغم اطلاع قبلی از طرف مسئولین وزارت علوم حذف گردیده است و این تصمیم ناظران منصف را به تعجب وا میدارد که…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.