یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

آقای هاشمی! لطفاً متناسب با هاشمی جدید، امام جدید تولید نکنید

جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه سرگشاده خطاب به هاشمی گفت: خدا را شاکریم که حضرت امام، ۲۱ جلد نورانی از سخنانشان را در میان امت به یادگار گذاشتند تا کسی نتواند امامی را که خودش تولید کرده به جای ایشان به جامعه معرفی کند.

آقای سرافراز؛ سخنان رهبری را منتشر کنید

خواهشمند است ، حضرتعالی به عنوان رئیس رسانه ملی ، در جهت تنویر افکار عمومی ، آن چه رهبری (دام عزه) در دیدار مذکور مطرح فرمودند به صورت کامل و مبسوط ، منتشر نمایید تا فرمایشاتشان مبنای مطالبه توده ها و سنجه عملکرد مسئولان قرار بگیرد.

اعتراض جنبش عدالت‌خواه به مجلس و دولت در خصوص کرسنت

با توجه به شرایط، ضرورت دارد که دولت هر چه سریعتر پیگیری دادخواهی رای کرسنت را از دست وزارت نفت خارج سازد و با جدیت مناسب در بخش دیگری از دولت موضوع را پیگیری نماید البته باید روند پیگیری پرونده را به صورت مستمر به اطلاع نمایندگان مجلس نیز برساند.

قوای سه‌گانه مانع تضییع حقوق ملت شوند

ماجرای کرسنت مسئله‌ای است که رییس جمهور محترم در دوران حضورشان در شورای عالی امنیت ملی با آن مخالف بودند؛ حال چه شده است که عوامل همان مسئله با ایشان همکاری می‌کنند؟ این مسئله موجب شده است شرکت کرنست ادعا کند که روند ایران برای فاسد بودن قرارداد 11 سال پیش تغییر کرده است

چرا دانشجویان سخنرانی روحانی را تحریم کردند؟

متاسفانه در جلسه امروز که با حضور رئیس جمهور محترم کشورمان در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود، بخش سخنرانی نمایندگان تشکل های دانشجویی علیرغم اطلاع قبلی از طرف مسئولین وزارت علوم حذف گردیده است و این تصمیم ناظران منصف را به تعجب وا میدارد که…

توافق‌نامه ژنو فتح‌الفتوح نبود

در صورتی که این معاهده با کارشکنی غربی ها به شکست برسد، و در پاسخ به این کارشکنی، کشور ما اقدام به خروج از معاهده نماید، این بهانه به دست غرب داده می شود که بار دیگر این پرونده را به شورای امنیت ببرد (همانند سرنوشت توافق نامه سعد آباد)، که در این صورت باز تهدیدات سیاسی- نظامی بیشتری برای کشور به ارمغان خواهد آورد. با توجه به این حقیقت، کشورهای غربی علاوه بر عمل نکردن به تعهداتشان، از عمل نکردن به موافقت نامه ژنو نیز سودی کلان خواهند برد.

صدا و سیما ابعاد توافق ژنو را برای مردم روشن کند

لذا از جنابعالی درخواست می‌شود تا دستور فرمایید ضمن قرائت کامل متن موافقت نامه در شبکه های ملی و استانی، برنامه‌های کارشناسی در خصوص بررسی محتوای توافقنامه با توجه به ترجمه ی صحیح،از سوی اساتید و کارشناسان علمی بدون جهت گیری سیاسی تدارک دیده شود.

جنبش عدالتخواه: پذیرش پروتکل الحاقی خط قرمز ماست

بازگشت به بیانیه تهران و یا پذیرش پروتکل الحاقی که می‌دانیم با هیچ منطق عقلایی سازگاری ندارد، خط قرمز اساسی ماست. باتوجه به سابقهٔ بازرسان آژانس در مراقبت نکردن از اطلاعات محرمانه ایران و درز اطلاعات محرمانه مراکز نظامی و همچنین دانشمندان هسته‌ای ایران و پیامدهای آن- از جمله ترور دانشمندانمان- عاقلانه نیست اجازه دسترسی نامحدود و بدون هماهنگی به همهٔ نقاط نظامی و غیرنظامی کشور با استفاده از اختیارات پروتکل، به بازرسان آژانس داده شود.

تبلیغات رنگارنگ انتخاباتی کشور را به سمت حاکمیت اغنیا می‌برد

مشکل اساسی تبلیغات رنگارنگ و نفوذ سرمایه داران در این عرصه که نظام کشور را تبدیل به نظام پلوتوکراتیک و حاکمیت اغنیا می‌­کند به دلیل هزینه ­های گزاف و سرسام آوری است که برای پیروزی در انتخابات خرج می‌­شود. در قانون انتخابات ما متأسفانه، نه فصلی با عنوان شفافیت هزینه­ های انتخاباتی وجود دارد و نه سقف هزینه­‌ها تعیین شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.