بودجه وزارت پزشکان از حدود ۱۴ هزارمیلیارد در سال ۹۱ به ۸۷ هزارمیلیارد در سال ۹۷ رسیده یعنی بیش از ۶ برابر!

اما قاضی‌زاده باز راضی نیست و استعفا داده؛ چون جناب وزیر دوربینی بجای اصلاح ساختاری نظام سلامت، با ریختن بیت‌المال در چاه ویل جیب پزشکان و آزادسازی تعرفه‌ها دنبال تحول در نظام سلامت بود!

قوم و خویش بازی ممنوع

حکومتی که امام حسین می خواست احیا کند حکومتی بود که خودش و مردم قبلا تجربه کرده بودند و در عاشورا به خاطر همان اصول کشته شد.

پاداش 37 میلیونی برای 2 ماه کار

یکی از مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از 2 ماه آغاز به کار خود، در اسفندماه سال 92 برای خود پاداشی معادل سی‌و هفت میلیون و 592 هزارتومان درنظر گرفت

حاکم اسلامی باید ساده‌زیست باشد

یک عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: بر اساس آنچه از سیره حکومت علوی می‌آموزیم، زندگی حاکمان و مسئولان اجتماع باید همطراز و حتی پایین‌تر از مردم عادی باشد.

کارهایی که برای تحقق شعار سال نباید انجام داد

همایشهایی با عنوان «همدلی و هم زبانی ریشه‌ها و پیامدها»!، «همدلی و همزبانی ملت و دولت چرایی چگونگی»، «نقش فلان موضوع در ایجاد همدلی» و …. همایشهایی است که به نظر از همین الان در بعضی نهادها آماده برگزاری برای سال 94 است!! منتهی به نظر می‌رسد این گونه همایشها و سمینارها که به تعبیر رهبری بیشتر به جلسه سخنرانی شبیه است دردی از همدلی و هم زبانی دوا نخواهد کرد.

ماجرای اهدای تراول توسط روحانی!

در این تصویر یک پسر نوجوان حدود 15 – 16 ساله در سفر رئیس جمهور به قم قابل مشاهده است که از حسن روحانی درخواستی دارد و چک پول 50 هزار تومانی دریافت می کند.

تحریف امام از تریبون موسسه تنظیم و نشر آثار امام‎

مطرح کردن مواضع تحریف شده امام و تلاش برای برجسته کردن چهره‌هایی که در سال ۸۸ خود را مقابل نظام و انقلاب تعریف کرده بودند، متاسفانه به رویه ثابت ارگان رسانه‌ای موسسه تنظیم ونشر آثار امام تبدیل شده است و این در حالی است که این موسسه از بودجه عمومی اداره شده و در بودجه سال ۹۴ خود، تنها رقمی ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی را برای اداره ۲ سایت خود یعنی پورتال امام خمینی و سایت جماران از خزانه عمومی طلب کرده بود!

چرخ «ایران را پدیده کنیم» ایستاد!

بالاخره بعد از بیش از 3 سال کش و قوس، دادستان مشهد دستور پلمب دفاتر غير قانوني ودلالي شرکت بزرگ سرمايه گذاري پديده به طور کامل و در اقدامي هماهنگ با ضابطان دستگاه قضايي صادر کرد.

کاهش آلودگی هوا یک ادعاست

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست در موضوع واردات بنزین فرار به جلو را انتخاب کرده است و ادعای کاهش آلودگی هوای تهران بدون استدلال و منطق است.

قیمت فروش دختران و زنان از سوی داعش!

داعش در ادامه‌ اقدامات غیر انسانی خود قیمت دختران و زنان ایزدی و مسیحی ربوده شده را که در بازارها به فروش می رساند اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.