حکم آزادی پسران مبارک صادر شد

دستگاه قضایی مصر حکم آزادی پسران مبارک را صادر کرد.

خدايا به خاطر آنچه درباره ام می گویند، بازخواستم نکن

آنچه صادق عزیز در این مقاله نوشته نمونه آشکار «کم من ثناء جمیل لست أهلا له نشرته» است. تعبیرات این مقاله شایسته بزرگانی است که عمری را در علم و تبلیغ و جهاد و اجتهاد صرف کرده اند، نه بنده که همیشه دنباله رو و شاگرد این عزیزان بوده ام.

حمیدرضا غریب‌رضا: پیشگام نهضت مردمی جهان اسلام و مبلغ بین‌الملل

غریب‌رضا به مردمی کردن نهضت جهانی اسلام در ایران و جهان اهتمام دارد، در ایران در دانشگاه‌ها، رسانه‌ها و محیط‌های مختلف حاضر است و بسیاری چهره‌ها نظیر عصام العماد، شهید حوثی، راشد الراشد، التهامی، مجدی حسین و… از طریق او به فضای عمومی معرفی‌شده‌اند.

سوریه شناسنامه مقاومت در مقابل اسرائیل

علی‌‌اکبر ولایتی سوریه را مظهر مقاومت در مقابل اسرائیل خواند و گفت: اتفاقات افتاده در سوریه تنها برای شکستن کمر مقاومت و جلوگیری از بیداری اسلامی است.

فراخوان پوستر از قیام روح‌الله تا قیام انصارالله

مسابقه پوستر «از قیام روح الله تا قیام انصارالله» در خوزستان برگزار می شود.

یوم النکبه جوانان انقلابی و آرمان فلسطین

مردمسالاری دینی امروز به عنوان رسوا کننده تز‌های حکومت‌داری اسلامی آمریکایی می‌تواند الگویی برای مطالبه‌گری ملت‌های مسلمان از حاکمانشان برای تحقق دستورات اسلام و مبارزه با صهیونیسم و آمریکا باشد لذا بر ماست که با بهره‌گیری از تمام توان تبلیغی خود چه در رسانه و چه با بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی و موبایلی و….نه تنها مردم مستضعف کشورهای اسلامی را با اصل اسلام و رهایی از تحجر و وهابی‌گری منادیان اسلامی آمریکایی آشنا کنیم

۳ سال زندان برای مبارک و پسرانش

رییس جمهوری اسبق مصر و دو فرزندش به اتهام سوءاستفاده از اموال کاخ های ریاست جمهوری این کشور به گذراندن 3 سال زندان محکوم شدند.

محمد مرسی به 20 سال زندان محکوم شد

دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد مرسی و چهارده تن دیگر از رهبران اخوان‌المسلمین مصر در پرونده درگیری‌ها در مقابل کاخ ریاست جمهوری که امروز (سه‌شنبه) در آکادمی پلیس قاهره برگزار شد، مرسی و دوازده تن دیگر از متهمان از جمله محمد البلتاجی، اسعد الشیخ و عصام العریان را به تحمل 20 سال حبس محکوم کرد. جمال صابر و محمد عثمان، دو متهم دیگر نیز هریک به 10 سال زندان محکوم شده‌اند.

ملی‌گرایی پوششی برای تجددگرایی است

این منازعه سه طرف داشت. یک طرفی که بر سر اسلام مناقشه می‌کرده یا هویت ایرانی را هویت دینی و اسلامی می‌دانسته و طرفی که هویت ایرانیان را با هویت باستانی خودش، ملی‌گرایانه تفسیر و تعبیر می‌کرده است و هویتی که جریان یا فکری که هویت ایرانیان را هویت تجددی محسوب می‌کرده است. ولی در بدو امر تمام منازعه از ابتدا بر سر جریان اسلام و جریان تجدد شکل گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.