احمدی‌نژاد شرایط حساس امروز جهان را «بیداری اسلامی» خواند

احمدی نژاد برگزاری باشکوه و فراگیر جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را پیامی رسا برای بالندگی و شکوفایی کودکان و نوجوانان ایران اسلامی و الهام‌بخش تمامی کودکان و نوجوانان در شرایط حساس بیداری اسلامی امروز جهان دانست.

وال استریت مست کرد، سردردش مال ما بود/ در آمریکا چه خبر است؟

مردم به این نتیجه رسیده اند که 1 % جامعه رو در روی 99 % بقیه قرار گرفته و با الهام از قیام های خاورمیانه ، اعتراضات آنها نیز شکل گرفت و می رود که بیشتر شود. چنانچه از جنبش تسخیر وال استریت به تسخیر شیکاگو و تسخیر لوس آنجلس و واشنگتن رسید و راه خود را به سوی کانادا باز کرده است.

انعکاس معنادار اظهارات احمدی‌نژاد در قبال سوریه در رسانه‌های خارجی

محمود احمدي‌نژاد شامگاه پنج‌شنبه با جمعي از اصحاب رسانه‌هاي كويت دیدار و گفت و گو کرد. گزارش این دیدار در سایت رئیس جمهور منتشر شده است. همزمان چندین گزارش دیگر نیز از این دیدار در رسانه های خارجی منتشر شده است که به شکل معناداری با آنچه ارگان رسمی رئیس جمهور منتشر کرده متفاوت است.

بهار عربی و «تابستان اروپایی»

از طرف دیگر اعتراضات زمستان گذشته در لندن که بزرگترین تظاهرات چند سال اخیر در اعتراض به سه برابر شدن شهریه دانشگاه‌ها و مشابه اعتراض جوانان اسپانیایی بود نشان دهنده واقعیت دیگری نیز هست. عقیم ماندن دموکراسی غربی و مکتب سرمایه‌داری و ناتوانی آن‌ها در پاسخ‌گویی به خواسته‌های مردم عادی.

بزرگترين خيانت برخی داخلی‌ها به بيداری اسلامی

يادمان باشد فرمايش حضرت امام را که فرمود: «اگر امروز به دليل عملکردهاي غلط ما اسلام و جمهوري اسلامي سيلي بخورد ديگر امکان بلند شدن از جاي خود را نخواهد داشت.» خدا نکند کسي از مسئولان نظام در نواختن اين سيلي به گونه اسلام و انقلاب اسلامي مشارکت داشته باشد!

بیداری اسلامی یا بیداری انسانی؟!

رهبر معظم انقلاب منشاء حوادث اخیر را «بیداری اسلامی» نام برده‌اند این درحالیست که متاسفانه برخی مسوولان کشور در قبال تحولات منطقه علی رغم تاکیدات مقام معظم رهبری واکنش مناسبی نداشته‌اند و بارها از «بیداری انسانی» در تحلیل این حوادث نام برده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.