نماهنگ دیدنی «والعصر»

روایت زیبایی از انتشار بیانیه های امام خمینی است که از نوفل لوشاتو برای ایران ارسال می شد و جوانان لبنانی عاشقانه با آن همراهی می کردند و ضمن ترجمه عربی ،آنرا با بلندگو در محله های بیروت به اطلاع مردم می رساندند

لبنان طرح تروریستی داعش در بیروت را خنثی کرد

نیروهای امنیتی لبنان طرح گروه تروریستی «داعش» برای منفجر کردن یک خودروی بمب‌گذاری شده در بیروت را خنثی کردند.

گزارش‌تصویری: رایزنی فرهنگی ایران در لبنان پس از انفجار

روز چهارشنبه (30 بهمن) یک خودرو و یک موتور سیکلت بمب‌گذاری شده در منطقه تحت کنترل حزب‌الله و در نزدیکی مرکز رایزن فرهنگی ایران منفجر شد

عکس: انفجارهای تروریستی در بیروت

منابع امنیتی لبنانی تأکید کردند که در یکی از این دو انفجار، یک خودروی بمبگذاری شده منفجر شد و مورد دیگر هم یک انتحاری با پای پیاده و یا روی موتور سیکلت خود را منفجر کرد. این انفجار نزدیک رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران روی داد. صلیب سرخ لبنان اعلام کرد در این انفجارهای تروریستی، 2 نفر کشته و 38 تن مجروح شدند.

انفجار نزدیک رایزنی فرهنگی ایران در بیروت

تعداد زیادی از نیروهای دفاع مدنی و آتش نشانی در محل حادثه تجمع کرده‌اند و تعداد زیادی از مردم منطقه بئر الحسن در محل حادثه حضور پیدا کرده‌اند که روند کمک رسانی به مجروحان را دچار مشکل کرده است. بیشتر مجروحان این حادثه به بیمارستان رفیق حریری منتقل شدند.

اعترافات سرکرده گروهک «عبدالله عزام»

“نعیم عباس” یکی از سرکردگان بازداشت شده گروهک تروریستی موسوم به “عبدالله عزام”، به دست داشتن در وارد کردن عوامل انتحاری و خودروهای بمب‌گذاری شده به ضاحیه در جنوب بیروت اعتراف کرد.

اعترافات شیخ‌سلفی درباره بمبگذاری‌های لبنان

بازجويي از شيخ عمر الاطرش، شیخ تکفیری وهمدست تروریست ها، در حالی در وزارت دفاع لبنان ادامه دارد که به گفته منابع امنيتي، وی اعترافات تکان دهنده ای در زمینه همکاری با تروریستها کرده است.

خاندان‌حریری و بزرگ‌ترین زمین‌خواری تاریخ لبنان

درحالی که موضوع فساد مالی خاندان رفیق حریری در احداث پروژه “سولیدر” بیروت در رسانه‌های لبنان به عنوان بزرگ‌ترین زمین خواری تاریخ این کشور مطرح است، خسارت انصراف حریری‌ها از احداث پروژه ای مشابه در اردن را ولی‌عهد امارات پرداخت می‌کند.

فیلم: لحظه انفجار در جنوب بیروت

دوربین مدار بسته ای که نزدیک محل انفجار تروریستی دیروز در بیروت قرار داشت، لحظه انفجار را ثبت کرده است:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.