پرسش فقهی یک ناشر از رهبر انقلاب

یک ناشر گفت: از رهبر انقلاب پرسیدم: «ما در دوره‌ طاغوت برخی کتاب‌ها را به صورت جلدسفید و مخفیانه چاپ و توزیع می‌کردیم. در آن روزها برای چاپ آن کتاب‌ها حق‌التألیفی به نویسندگانش پرداخت نکردیم. آیا الان دِینی به گردن‌ ما هست؟»

«مسیر» منتشر شد

مجموعه سیر مطالعاتی «مسیــــر» در موضوعات تاریخ، فرهنگ، سیاست، فلسفه و هنر و ادبیات و همچنین چند سیر مطالعاتی برای شناخت منظومه فکری اندیشمندان تراز اول انقلاب اسلامی ساعت ۱۸ امروز با حضور اساتید و نخبگان جبهه فکری انقلاب اسلامی در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌گردد.

فاضل نظری رکوردها را شکست

استقبال بی نظیر از مجموعه «ضد» فاضل نظری (تازه ترین مجموعه این شاعر) آن را به چاپ دوم در کمتر از یک هفته رساند، این اثر از نخستین روز عرضه در نمایشگاه همواره در صدر پرفروش های سوره مهر قرار داشته است.

نیهیلیست‌ها همچنان می‌فروشند

فلسفه از آن دست رشته‌هایی است که همواره تحت تأثیر آثار ترجمه‌ای غرب قرار دارد و همین امر سبب پرفروش بودن کتاب‌های نویسندگانی است که به نیست‌انگاری و همجنس‌گرایی مشهورند.

تشکیل سازمان فرهنگی، هنری فارسی‌زبانان

بیانیه تشکیل «سازمان فرهنگی، هنری کشورهای فارسی‌زبان» به امضای وزرای فرهنگ ایران و تاجیکستان رسید.

کسانی که با التماس به نمایشگاه کتاب می‌آیند

یک نظافت‌چی، نظافت‌چی است؛ فرقی ندارد در جای دیگری کار کند یا در نمایشگاه کتاب. این‌طور نیست که با کار کردن در جایی که پر است از کتاب، بتواند حتا برای لحظاتی مطالعه کند، به کتاب‌ها نگاهی بیندازد یا کتابی هدیه بگیرد.

کتاب گران است، ساندویچ می‌خریم!

پسر جوانی که در صف طولانی اغذیه‌فروشی‌ها ایستاده، می‌گوید: وقتی وضعیت قیمت کتاب‌های نمایشگاه بد است، طبیعتاً صف اغذیه‌فروشی‌ها طولانی می‌شود، خوشبختانه غذاها زیاد گران نشده!

توصیه رهبرانقلاب برای مطالعه یک کتاب

رهبر انقلاب در حاشیه یکی از دیدارهای‌شان فرمودند: «این کتاب «لشکرخوبان» پر است از اعجاب و عظمت ناگفته‌ی رزمندگان غواص و اطلاعات عملیات جنگ. در ایامی که این کتاب را می‌خواندم بارها و بارها متاثر شدم.»

کتابی که صهیونیست‌ها را عصبانی می‌کند

نشر سایان در تازه‌ترین اقدام خود کتاب مصور مرجعی با موضوع فلسطین را روانه نمایشگاه کتاب کرده است.

حرف‌های سیاسی را در «فیض بوک» بخوانید

جدیدترین سروده‌های طنز ناصر فیض با رویکرد سیاسی در مجموعه‌ای با عنوان «فیض بوک» از فردا از سوی انتشارات سوره مهر در نمایشگاه کتاب توزیع می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.