موشن گرافیک: صداقت آمریکایی ۲

انتشار موشن‌گرافیک و پوسترهای «صداقت آمریکایی» پیش از این با استقبال بالای مخاطبان مواجه شد و توانست بحث‌های مفصلی را ایجاد کند. حالا اما «خانه طراحان انقلاب اسلامی» اقدام به انتشار موشن‌گرافیک «صداقت آمریکایی۲» با موضوع مذاکرات ایران و آمریکا کرده است.

بنر‌های صداقت‌آمریکایی در مشهد هم جمع شد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی صداقت آمریکایی از سطح شهر مشهد گفت: این بیلبوردها به صورت بی سر و صدا و ناگهانی از سطح شهر مشهد جمع‌آوری شد و در این رابطه نمایندگان مجلس نارضایتی خود را اعلام می‌کنند.

نصب تابلوهای «صداقت آمریکایی» در مشهد +عکس

در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار و در پی افزایش نگرانی‌های مردمی از سیاست خارجی دولت در قبال استکبار موج جدیدی از فعالیت‌های ضد آمریکایی در کشور آغاز گردیده است. نصب تابلو‌های صداقت آمریکایی در مشهد و برخی دیگر از شهر ها در همین راستا می‌باشد.

واکنش توکلی‌ به جمع‌آوری‌ بیلبورد‌ها

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به جمع‌آوری بیلبوردهای «صداقت آمریکایی» از سطح شهر تهران گفت: نصب این بیلبوردها برای این بود که لبخندهایی که زده می‌شود در جامعه ایجاد فریب نکند.

نصب بیلبوردهای ضدایرانی در 20 ایالت آمریکا+عکس

ما با این کارمان قصد داشتیم نفرت مردم آمریکا را نسبت به این مرد زیاد کنیم؛ خواستیم غیرت آنها را بیدار کنیم و بگوییم بیشتر از 75 مایل سرعت، رانندگی نکنید تا در مصرف نفت خام وارداتی از ایران و کشورهای مسلمان خاور نزدیک صرفه جویی شود.

افخم: نصب بیلبوردهای صداقت آمریکایی غیرقانونی بود

پیش از این که وزارت خارجه درگیر این موضوع شود شهرداری تهران و نهادهای داخلی موضوع را بررسی کردند که کار غیرقانونی صورت گرفته بود و هماهنگی‌های لازم درباره نصب آن‌ها انجام نشده بود.

بازتاب جهانی حذف بیلبوردهای «صداقت آمریکایی»

بازتاب حذف بیلبوردهای «صداقت آمریکایی» نشان می‌دهد که برخی رسانه‌های داخلی و رسانه‌های خارجی یک خط را دنبال می‌کنند و مخالفان مذاکره با آمریکا را «تندرو» می‌خوانند.

طعنه ظریف «ظریف» به «صداقت آمریکایی»

خوشحالم که مردم و مسئولین عالیرتبه کشور از سیاست خارجی حمایت می‌کنند و در این دو روز هم تأییدهای محکم و مجددی از این حمایت‌ها را دریافت کردم که باعث دلگرمی بنده و همکارانم شد.

طراح بیلبوردهای صداقت آمریکایی کیست؟

بیلبوردهای سازمان تحت مدیریت این جوان ۳۳ ساله، این روزها در اوج خبرها و حاشیه ها قرادارد.