چه افرادی از گرفتن روزه معاف هستند

سخنران حرم حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان این‌که خداوند روزه را پله‌ای برای کمال و رسیدن انسان‌ها به رضوان و غفران خود قرار داده است، گفت: روزه ماه مبارک رمضان از بیماران، زنان شیرده، زنان باردار و مسافر برداشته ‌شده است.

ویزیت رایگان بیماران در اول شهریور

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌ احمر از اجرای طرح ویزیت رایگان مردم در ۳۸۰ خانه داوطلب تحت پوشش این سازمان در سراسر کشور خبر داد.

مردم می‌ترسند از پزشكان شكايت كنند؟

قرار بود ليست پزشك‌هاي زيرميزي‌بگير كه تخلفات بيشتري دارند در دوره آخر وزارت دكتر لنكراني و دكتر وحيد دستجردي تهيه شود. وظيفه وزارت بهداشت و درمان و سازمان نظام‌پزشكي اين است كه جلوي اين افراد را بگيرد و خطاي متخلفان را نپوشاند. زيرا اين پزشك‌ها از دريافت‌هاي غيرمتعارف خود دفاع مي‌كنند.

ویزیت رایگان بیماران در عاشورا و تاسوعا

مدیر درمانگاه خیریه سید‌الشهدا از فعالیت این درمانگاه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: با حضور 35 پزشک و متخصص نسبت به ویزیت رایگان بیماران اقدام می‌شود.

بیماران نادر رایگان بیمه می‌شوند

‌‌رئیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران با دعوت از عکاسان و فیلمنامه‌نویسان برای شرکت در همایش بیماری‌های نادر از بیمه رایگان خدمات پایه درمانی و خدمات بیمه تکمیلی برای بیماران نادر خبر داد.

هزینه‌های دارویی بیماران کلیوی رایگان شد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از رایگان شدن تمامی هزینه های فیلتر و سوزن بیماران دیالیزی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی خبر داد و گفت: از اول مهر، تمام هزینه های دارویی بیماران کلیوی به طور 100 درصد پرداخت می شود.

نحوه پوشش بیماران MS توسط بهزیستی

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با بیان اینکه تمام بیماران MS‌ که دارای علائم جسمی و حرکتی هستند، تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می‌گیرند، اظهار کرد: آنهایی که MS خفیف دارند و به صرف اینکه پلاک‌های MS در مغز و نخاعشان است، تحت این پوشش قرار نمی‌گیرند.

یارانه بیماران خاص از مهر ماه توزیع می‌شود

مدیرکل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به رشد ۷۹ درصدی ردیف اعتباری بیماران خاص در سازمان بیمه سلامت نسبت به سال گذشته، گفت: این اعتبار به زودی بر اساس جمعیت تحت پوشش سازمان‌های بیمه‌گر بین آن‌ها توزیع می‌شود.

یک داستان تلخ/ اهداء عضو در انتظار فاطمه!

پس از اینکه دختر سه ساله قلعه گنجی به دلیل تاخیر در دریافت پادزهر دچار مرگ مغزی شد مسئولان درمانی جنوب کرمان شب گذشته تصمیم به اعزام این بیمار به یکی از بیمارستانهای کرمان گرفتند که به احتمال زیاد این اعزام با پیوند اعضا فاطمه برای بیماران نیازمند در ارتباط است.

خبر خوش برای بیماران صعب‌العلاج

رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد: داروهای بیماران خاص و صعب العلاج تا یکماه آینده به قیمت پارسال بر می‌گردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.