کلیپ/ بیمارستان اسباب بازی!!!

ما را در سلچی دنبال کنید…

ضرورت وجود متخصصان طب سنتی در بیمارستان‌ها

یک متخصص طب سنتی گفت: امکان اینکه در بیمارستان‌های موجود بخش‌هایی از طب سنتی داشته باشیم و کاملاً در تعامل طب جدید باشیم, بسیار خوب است. مشاوره‌های متخصصان طب سنتی به اطبا در امر درمان بیماران بسیار می‌تواند کمک‌کننده باشد.

بیماران از چه حقوقی برخوردارند؟

در کشورهای مختلف دنیا، منشورهایی برای رعایت حقوق بیماران در همه مراکز درمانی تصویب و اجرایی می‌شود. در برخی موارد مانند اتحادیه اروپا علاوه بر رویه‌های داخلی کشورهای عضو، یک منشور 19 ماده‌ای نیز حقوق بیمار را در طول درمان به تفصیل شرح داده یا منشور حقوق بیمار از نظر اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا در 22 ماده در سراسر ایالات متحده آمریکا به عنوان رویه واحد مدنظر قرار گرفته و اجرایی می‌شود.

حال ناخوش اورژانس بیمارستان ها

بازدید شبانه وزیر بهداشت از اورژانس بیمارستان های شلوغ تهران، با اولتیماتوم دو هفته ای به مسئولان این بیمارستان ها برای اصلاح بخش اورژانس همراه بود . حالا ۵۰ روز از آن اولتیماتوم گذشته است.

عکس: مداح مشهور تبریزی در بیمارستان

مداح صاحب نام تبریزی که با اثر «ای قلم» در کشور مطرح شد این روزها به علت بیماری در بیمارستان بستری است.

پرستاران فردا پای صندوق های رای

چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری هیئت مدیره های نظام پرستاری روز جمعه ۲۹ خرداد ماه جاری در ۱۱۸ حوزه انتخابی کشور برگزار می شود.

تهران محرومترین استان از نظر سرانه تخت بیمارستانی

استاندار تهران گفت: در شاخص‌های بهداشتی و از لحاظ سرانه تخت بیمارستانی استان تهران در رده 31 استانهای کشور است.

«پرستار» هم نیازمند به پرستاری است

وقتی بیماری برای درمان به بیمارستان مراجعه می کند، بیشترین کسی که در طی درمان او را همراهی می نماید، پرستار است. پرستاران به عنوان درمانگران و مراقبان بیمار نقش مهمی را در ایجاد شادی، درمان برعهده دارند. اما بسیاری از خدمات این قشر زحمتکش از سوی مسئولین دیده نمی شود و همین مساله، مشکلاتی را برای آنها فراهم می کند.

چالش قریب‌الوقوع در بیمارستان‌های خصوصی

رئیس سازمان نظام‌پزشکی کشور گفت: اجرای بهینه کتاب ارزشگذاری تعرفه‌ها و کاهش پرداخت از جیب مردم مشارکت قطعی و جدی بیمه‌ها را می‌طلبد که اگر ظرف روزهای آینده بیمه‌ها پای کار نیایند چالش جدی برای بیمارستان‌ها و بیماران ایجاد می‌شود.

کیفیت آب تهران پایین است، آلوده نیست

استاندار تهران گفت: آب تهران آلودگی ندارند اما کیفیت آن پایین آمده است در گذشته ۳۰ درصد آب از چاه‌ها و ۷۰ درصد از سدها تامین می‌شد اما اکنون ۴۵ درصد از چاه‌ها و ۵۵ درصد از سدها تامین می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.