مرگ ۹ نوزاد در بیمارستان قصور پزشکی نبود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در واکنش به خبر مرگ تعدادی از نوزادان در بیمارستان امام گفت: بررسی‌ها نشان داد در مورد مرگ این نوزادان قصور پزشکی در کار نبود.

ماجرای مرگ ۹ نوزاد

دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره ماجرای مرگ ۹ نوزاد توضیحاتی ارائه کرد.

فروش خانه، طلا و قرض کردن راه‌های تامين هزينه هاي کمرشکن درمان

کل هزينه هايش 80ميليون مي شود که از اين مبلغ 50ميليونش را دولت مي دهد ولي داروهايش را بايد خودمان تهيه کنيم.همين دارو ها تا يک ماه پيش 20ميليون تومان بود اما در عرض يک ماه ده ميليون تومان گران شده است. با ناراحتي مي گويد: همه فاميل بسيج شده اند تا اين پول را تهيه کنند

انفجار در مراجعات بیماران به اورژانس بیمارستان امام خمینی

عداد ثابت پزشکان پرستاران و پرسنل خدماتی و درمانی نمی‌تواند پاسخ گوی مراجعات افزایش یافتهٔ بیماران باشد و نیاز مبرم به استخدام یا عقد قرارداد با نیروهای طرحی یا پزشکان و پرستاران بیشتر می‌رود تا فشار وارده بر اورژانس به حداقل تقلیل یابد.

وزیر بهداشت: مشکوک بودن ماجرای رها کردن دو بیمار در بیابان و درخواست از وزیر اطلاعات

وزیر بهداشت در درباره آخرین پی‌گیری‌ها در مورد دو بیمار‌‌ رها شده در بیابان‌ها تهران اظهار داشت: نیتی پشت این قضیه است و گفت که دستور داده‌ام که حراست وزارتخانه بررسی‌های لازم در این زمینه را انجام دهد. ۶ نفر از افرادی که این عمل را مرتکب شده‌اند، شناسایی شده‌اند و به نظر می‌رسد که هدف این بوده است که آبرو و حیثیت بیمارستان امام خمینی را مخدوش کنند. من در این زمینه از رییس کل دادگستری استان تهران و وزیر اطلاعات درخواست کردم که در این زمینه تحقیق کنند.

وزارت بهداشت یک عذرخواهی بدهکار است

ماجرای رهاشدن حداقل ۲ بیمار بی‌پول از بزرگ‌ترین بیمارستان دولتی کشور که مأوا و پناهگاه فقیر‌ترین بیماران کشور است این بار از پرده برون افتاد و به همه رسانه‌های جهان راه یافت، این قصه پرغصه موجی از تأسف و نارضایی را به وجود آورد که البته برخورد مسئولان وزارت بهداشت با آن هم خود موضوعی جداگانه است.

آیا این خبر صحت دارد؟!

بیمارستان امام خمینی ۲ فرد بیمار را بدلیل نداشتن پول درمان سوار بر خودروی آمبولانس و آن‌ها را در کنار خیابان‌‌ رها می‌کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.