بیمه سنتر مرجع واقعیت ها و ناگفته های صنعت بیمه

رپرتاژآگهی- وقتی از واقعیت های صنعت بیمه صحبت می کنیم باید در جایگاه علمی و فعال در بازار بیمه کشور باشیم تا حقیقت خدمات شرکت های بیمه و انواع پوشش های بیمه را بررسی و به دور از سبک فروش اکثر سایت های بیمه و شرکت های بیمه واقعیت را به مردم بگوییم. به عنوان […]

تعرفه‌های انتقال خون اجرا شوند

مدیر عامل سازمان انتقال خون ضمن تشریح روند تعرفه‌گذاری خدمات انتقال خون، بر لزوم همکاری سازمان‌های بیمه‌گر با این تعرفه‌گذاری‌ها تاکید کرد و این اقدام را دارای صرفه اقتصادی برای آنها دانست.

اعلام شرایط بیمه تکمیلی رایگان خبرنگاران

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی به منظور حمایت از روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای، تمهیدات ویژه بیمه تکمیلی را اعلام کرد.

جزییات خرید بیمه سربازی

مدیرکل امور فنی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی ضمن اعلام جزییات خرید حق بیمه خدمت سربازی، گفت: ۷ درصد حق بیمه را شخص و ۲۳ درصد را نیز دولت پرداخت می کند.

کارگران ساختمانی امسال بیمه می‌شوند

دولت تصميم دارد با تامين بودجه ، امسال تمام کارگران ساختماني را بيمه کند.

رشد تعرفه‌های پزشکی کمتر از ۱۵درصد

تعرفه های پزشکی سال ۹۴، شب گذشته در جلسه شورای عالی بیمه با رشد کمتر از ۱۵ درصد به تصویب رسید و قرار است با تأیید نهایی جلسه هیئت دولت در روز چهارشنبه، ابلاغ شود.

بیمه‌های تکمیلی شرکت‌های بیمه را به کما می‌برد؟

در گام سوم طرح تحول نظام سلامت، طرح اصلاح و تغییر ارزش نسبی خدمات درمانی و پزشکی در دستور قرار گرفت و عملا با تغییر کتاب کالیفرنیا، نرخ هزینه‌های پزشکی با تغییر مواجه شد و با طرح جدید، هزینه‌های پزشکی تا ۲.۵ برابر افزایش یافت.

کد بیمه‌ از الزامات دریافت شناسنامه می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه افرادی هستند که ممکن است تا کنون به هردلیلی برای دریافت دفترچه بیمه همگانی اقدام نکرده باشند، اما مایل هستیم چتر بیمه‌ای روی سر همه مردم باشد گفت: می‌خواهیم به سمتی برویم که یکی از الزامات دریافت شناسنامه کودک، برخورداری از بیمه باشد.

گزارش نگران‌کننده از عملکرد وزارت‌ارتباطات

دکتر محمد سلیمانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اگر چه در یک دوره چهار ساله مسئولیت اجرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر عهده داشته است.

نقش بیمه‌های زندگی در تأمین مالی بلندمدت

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به معافیت صنعت بیمه از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در اصلاحیه قانون گفت: نقش بیمه‌های زندگی در تأمین مالی سرمایه‌ گذاری‌های بلند مدت اهمیت زیادی دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.