مسجد الاقصی را چه کسی بنا کرد؟

بیت‌المقدس در تمام روی زمین تنها نقطه‌ای است که در نظر پیروان سه دین بزرگ الهی و آسمانی «مسلمانان، یهود و نصاری» در نهایت درجه قداست و ارزش معنوی است و به همین جهت همیشه مورد توجه آن‌ها بوده است.

حالت عجیب نواب‌صفوی در بیت‌المقدس

ناگهان تمام اعضاء بدن نواب به پشت تکان خورد، سپس آرام گرفت، سر به پایین انداخت و در خلسه‌ای فرو رفت که هرگز نظیر آن را ندیده بودم.

توزیع کتب ضدشیعی در غزه+تصاویر

یک گروهک تروریستی اقدام به چاپ و توزیع کتاب «جنگ با شیعیان برای مسلمانان واجب عینی است» در غزه کرده است.

صهیونیست‌ها خطوط قرمزرا زیرپا گذاشته‌اند

اسماعیل هنیه از رهبران ارشد حماس تاکید کرد: هرگز اجازه پایمال کردن حقوق فلسطینیان را نمی دهیم و این حقوق امانتی در دستان ما هستند.

مسئله ی اصلی جهان اسلام

هدف‌گذاری مسئله ی فلسطین و ایجاد موج مقاومت در برابر صهیونیست کامل‌کننده‌ی اساسی موضوع اساسی جریان اسلام خواهد بود و راهکاری است که می‌تواند موانع، مشکلات و معضلات چند سال اخیر جهان اسلام را مرتفع سازد. لذا اهتمام بزرگان، علما و اندیشمندان جهان اسلام به مسئله ی وحدت و سوق دهی آنان به سمت مبارزه با صهیونیست و استکبار تنها راه بیرون رفت جریان تکفیر از دامن اسلام است که می‌تواند کارایی داشته باشد.

شیرزنانی که عشقشان را با هیچ چیزی عوض نکردند

«ما لیلی و مجنونیم، شیرین و فرهادیم»عمو حسن یا به قولی «موجی مهربان» با عشق و علاقه این جملات را بیان می کرد چون همسرش به معنای واقعی لیلی عمو حسن است همسری که با تمام توان با به دوش کشیدن بار مسئولیت زندگی و مجروحیت عمو حسن به حق جزو معدود زنانی است که دنیا را به عشق آخرت زیستند.

قانون یهودیت؛ میخ اسرائیل به تابوت خود

با تشدید اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی، در نشستی که دو روز قبل کابینه برگزار کرد، نهایتاً تحت فشار برخی گروه‌های چپ‌گرای صهیونیستی طرح قانون نژادپرستانه یهودیت اسرائیل در کنیست رژیم صهیونیستی یک هفته به تعویق افتاد. این قانون یکشنبه گذشته در نشست کابینه رژیم صهیونیستی به تصویب رسیده و قرار بود فردا (چهارشنبه) به کنیست ارجاع شود.

شهرک‌نشینان یک فلسطینی را دار زدند

به گفته منابع محلی، شهرک نشینان اسرائیلی در ادامه رفتارهای خشونت‌آمیز خود علیه فلسطینیان یک مرد فلسطینی را در بیت المقدس به دار آویختند.

چهره بیت‌المقدس به‌شدت امنیتی شده است

یک شبکه خبری انگلیسی در گزارشی ضمن تاکید بر مخوف بودن چهره شهر بیت‌المقدس اشغالی، به حرکات خودجوش جوانان عرب به ستوه آمده از اشغالگران صهیونیست خبر داد.

طرح صهیونیست‌ها برای یورش دوباره به مسجدالاقصی

گروهی از صهیونیست‌ها موسوم به «دانشجویان هیکل» اعلام کرده اند که در نظر دارند صبح یکشنبه بار دیگر به مسجد الاقصی یورش ببرند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.