برکنارکنندگان «دانشجو» پشیمان خواهند شد

ما در مجلس خصوصا در کمیسیون آموزش و تحقیقات در روزهای آینده این موضوع را بیشتر رسیدگی خواهیم کرد و بنده عضوی از آن کمیسیون هستم، اما اجالتا در پاسخ شما باید بگویم به همان اندازه که این تغییر شتابزده در کام طراحان آن شیرین است، در دراز مدت تلخ خواهد بود و از آنها را از چنین رفتاری پشیمان خواهد کرد.

اعلام حمایت دانشجویان فلسطینی از اقدام ضدانگلیسی دانشجویان ایرانی

تصاویری که شبکه‌های تلویزیونی در طول 24 ساعت گذشته نشان دادند، بازتاب گسترده‌ای در میان مردم منطقه و به خصوص فلسطین داشت.

عضو کمپین همبستگی با ایران-آری: چرا از تسخیر سفارت انگلیس حمایت می‌کنیم

دانشجویان ایران معترض به سفارتخانه کشوری بودند که امپراطوری‌اش را با ریختن خون میلیون‌ها تن از مردم هند، اندونزی، نپال، چین، زلاند نو، سودان، مصر، عمان و آزادیخواهان دیگر کشورهای آفریقایی و آسیایی و با شکنجه و قتل استقلال‌طلبان ایرلند بر پا کرد و بانی تشکیل دولت غاصب و نامشروع اسرائیل بود.

سانسور اسلام ناب و مستضعفین زمینه‌ساز فتنه

این درد ریشه دار به نحوی بود که انکار محرومان و آرای 24 میلیونی‌شان طبیعی و باورپذیر جلوه می‌کرد. در واقع تصور غلطی از مردم در ذهن سیاسیون، نخبگان فرهنگی، هنری و پایتخت‌نشینان وجود دارد که مانع از دیدن اکثریت مردم با گرایش‌های دینی و مطالبات اجتماعی و عدالتخواهانه‌شان است.

اسناد تاريخ انقلاب و دفاع‌مقدس را خارجي‌ها بهتر از ما جمع‌آوري مي‌كنند

با از بين رفتن نسل اول انقلاب كه اكنون به مرز پيري رسيده‌اند، آژانس‌هاي خبري خارجي از اين عكس‌ها آن طور كه مي‌خواهند استفاده خواهند كرد و تاريخ انقلاب وجنگ ما را آن طور كه مي‌خواهند جلوه مي‌دهند.

كودتاي 28مرداد از الطاف خفيه

چه مهاجمان پس از کودتای 28 مرداد تا آن‌جا گستاخ شدند كه فقيهي از فقهاي آل محمد (ص) به خشم آمد و برانگيخت و امتش “ولی شناس” گردیدند. چه اگر آن كودتا پا نگرفته بود اينك ايران هم مصري بود. البته فرهنگ “امامت باوري” هم نقشی دارد.

مستندات تکان‌دهنده‌ شریعتمداری علیه عبادی

نسخه اي از روزنامه رستاخيز- ارگان حزب «شاه ساخته» رستاخيز- به تاريخ سوم بهمن ماه سال 1356 را به دادگاه ارائه كرد كه اهانت شيرين عبادي به شهداي قيام 19دي 56 و اعلام جان نثاري وي براي شاه در آن درج شده بود… به اعتراف سخنگوي سوئدي هيئت انتخاب كننده برندگان جايزه صلح نوبل، مزيت عبادي نسبت به پاپ اين بوده كه وي برخلاف پاپ، همجنس گرايي را به رسميت مي‌شناسد و از روابط نامشروع و پيش از ازدواج زنان حمايت مي‌كند.

دشمنان به نقادی‌های ما دلخوش نکنند

ویژگی مهم یک جریان اصیل انقلابی نوع مواجهه‌اش با دشمن است. آنها همواره مواظبند دشمن اصلی چه می‌کند و به دنبال چیست. لذا وقتی احساس بکنند که دشمن بر روی آنها حساب ویژه باز کرده است، به سرعت خط خود را جدا می‌کنند… اما پس از انتقادهای جریانی همچون آقایان توکلی، نادران و … و بازتاب آن توسط رسانه‌های دشمن، اینان …

فتنه در حلقه‌ها؛ یا زنجیره‌ی نفوذ چگونه تکمیل شد؟

نكته مهم در اين ميان اتصال داخل و خارج و واسطه‌هاي اين اتصال است. سياست در و لولا، سياست شناخته شده‌اي است،‌ لولا از نظر حجم و وزن در مقايسه با در بسيار حقير و ناچيز است ولي در عمل اين لولاي حقير است كه آن در بزرگ و سنگين را به اين سمت و آن سمت مي‌چرخاند. بر اين اساس اگر نقش واسطه اهميت پيدا مي‌كند به واسطه تأثيري است كه روي عناصر اصلي برجاي مي‌گذارد.

مصاحبه با یک بازجو درباره مسائل انتخابات

اين در دنيا نادر است كه جریانی همزمان در داخل حاكميت باشد، دو قوه در اختيارشان باشد و اپوزيسيون هم باشند… آقاي تاج‌زاده سال 13٨٧ گفت اگر كانديداي شما رأي نياورد و پيروز نشديد چه مي‌كنيد؟ دو راه بيشتر نداريم يا تمكين قانوني يا اين‌كه جمعيت بياوريم جلوي وزارت كشور يا خيابان آزادي… بهزاد نبوي گفت من به موسوي خيانت نمي‌كنم، بعد گفتم كه تو حاضري به مردم خيانت كني به موسوي خيانت نكني؟ …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.