انحصار صنفی

اساسا تعارض منافع و سپردن امور مدیریتی وزارت‌خانه‌ها به یک صنف خاص و همچنین دادن اختیارات حاکمیتی به سازمانهای صنفی نظیر کانون وکلا، نظام پزشکی و نظام مهندسی تنها سبب اولویت یافتن منافع یک صنف خاص بر سایرین شده است

دستاورد چهل‌ساله مبارزه با بی‌عدالتی غیرقابل مقایسه با گذشته

رهبرانقلاب، در بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان: نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور به دلیل آنکه این ارزش والا باید گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی باشد و هنوز نیست، نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن […]

حجت الاسلام انجوی نژاد: سکوت تریبون دارها در برابر بی عدالتی ها

از اینهمه آدم حتی، ۱۰۰ نفر از آدم های تریبون دار هم فریاد نمی زنند الان شما چه فرقی با عمرسعد داری؟  

تشکر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از شهردار کرمان+سند

ستاد امر به معروف و نهی از منکر از شهردار کرمان به دلیل پیگیری کارمند خاطی شهرداری تقدیر و تشکر کرد.

مشکل خبرنگاران «بی‌بی‌سی» بی‌عدالتی است

یکی از مدیران اتحادیه ملی خبرنگاران انگلیس معتقد است که مشکلات مالی بهانه ای برای مدیران بی بی سی است تا به زیر دستان خود ظلم کنند.

در اقتصاد مقاومتی هدیه ۲۰میلیونی چه معنایی دارد؟

این خبر قصه جایزه به یک دانش‌آموز همیشه تنبلی را به یاد می‌آورد، زمانی که ۱بار همه ضعیف عمل می‌کنند، او به نسبت خودش، نتیجه خوبی به دست می‌آورد و مورد تشویق معلمانش که حول شده‌اند قرار می‌گیرد.

طیب‌زاده: سهمیه حج بازیگران غیرعادلانه است

نماینده تهران در مجلس گفت: ۳۰ سهمیه اختصاص یافته حج تمتع به بازیگران تئاتر و سینمای کشور غیرعادلانه و سؤال‌برانگیز است.

چگونه از بی‌عدالتی در امان بمانیم؟

ما فرض را بر این می‌گذاریم که عدالت رعایت شود و فرد هم تلاش خود را انجام بدهد ولی با تمام این وجود خداوند تقدیری برای زندگی ما بگذارد که شاید از نظر ما به ظاهر کم باشد که با رعایت قناعت از بی‌عدالتی اجتماع هم در امان خواهیم بود.

تقسیم ناعادلانه آب در بهشت کشاورزی ایران

مدیریت نادرست آب به خصوص در استان خوزستان که چندین رودخانه بزرگ کشور در آن جریان دارد کم کم در حال نشان دادن اثرات زیانبار خود بر کشاورزی این استان به عنوان بهشت کشاورزی ایران است.

از بازیکنان میلیاردی تا ناکامی کارگران

بررسی مبالغ دریافتی توسط فوتبالیست های نه چندان با کیفیت فوتبال ایران نشان می دهد که بازیکنانی که بالای یک میلیارد تومان دریافتی دارند برای هر دقیقه به اندازه حدود 200 برابر یک کارگر دستمزد دریافت می‌کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.