شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ/حسن روحانی: برجام پایه هایش مستحکم است

با برجام بین ایران و جهان پل برقرار کردیم
ما دیوار تحریم ها را فرو ریختیم
آمریکا از برجام خارج شد، تحریم قبلی به همراه تحریم‌های جدیدتر بازگشت، هسته‌ای هم نداریم!

تثبیت نقطه‌ی یادمانی فردو در راهیان نور امسال

سنت هزارساله‌ی روایت در حوزه‌های شیعی بر دو مؤلفه‌ی زیارت و عبرت متکی بوده است و باور ما این است که اگر واقعه‌یی چون سقوط فاو به درستی روایت می‌شد، متکی بر عبرت‌های آن هیچ‌گاه به سقوط فردو نمی‌رسیدیم و همین حالا اگر شکست هسته‌یی لوزان به درستی روایت شود، ان شاء الله شاهد شکست موشکی لویزان نخواهیم بود.

بنویسید مذاکره؛ بخوانید«بازی طولانی مدت»

از فکر کردن به حمله‌ی پیشدستانه علیه تاسیسات هسته ای ایران اجتناب کنید و یک بازی طولانی مدت را انجام دهید، چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست.

چین در انگلیس نیروگاه هسته‌ای می‌سازد

دولت انگلیس در‌صدد امضای یک قرارداد هسته ای با چین برای همکاری در ساخت یک نیروگاه هسته‌ای در این کشور است.

قلب رآکتور بوشهر دوباره می‌تپد

خبرگزاری نووستی به نقل از یک منبع از کارگذاشتن مجدد سوخت در قلب رآکتور بوشهر خبر داد.

حملات «جراحی شده»به ایران توهم است

گزارش «هزینه‌ها و تبعات حمله نظامی علیه تأسیسات هسته‌ای ایران» به برآورد میزان خسارت جانی وارده بر غیرنظامیان درصورت حمله احتمالی به تأسیسات اتمی پرداخته است.

اعتراف آژانس درباره ماهیت عملیات عمرانی در پارچین

کلیدی ترین نکته در این پاراگراف این است که همه آنچه ادعا شده این است که ایران در اطراف ساختمان مورد نظر آژانس یک سلسله فعالیت های عمرانی انجام داده اما در خود ساختمان مورد بحث هیچ تغییری به عمل نیاورده است و بنابراین اگر آژانس در پی آن باشد که با دسترسی به این ساختمان مخزن مورد ادعای خود را مشاهده کند، ایران هیچ اخلالی در این روندبه عمل نیاورده است.

اورانیوم غنی‌شده در توالت؟!

بعد از 3 ساعت به آن منطقه رسیدیم و دیدیم یه تابلوی یک شرکت خصوصی نصب شده و در آن منطقه سنگ استخراج مي شود. بازرسان آژانس انرژي اتمي هرچه گشتند خبری از اشعه رادیواکتیو نبود. مي گفتند در عکس ماهواره نشان داده مي شد که ساختمان ساخته شده در این منطقه نگران کننده است. با اين توجيه مجموعه مورد نظرشان را نيز بازرسی کردند و دیدند که آن ساختمان دوش و توالت کارکنان بود.

تصمیم حمله به ایران نهایی شد

حمایت بالایی برای حمله آمریکا یا اسراییل به ایران وجود دارد. اسراییل قصد ندارد با حمله به تأسیسات هسته‎ای ایران، آمریکا را به جنگ با ایران وادار کند. علاوه‎بر این، اسراییل اعتقاد ندارد که این حمله باعث جنگ منطقه‎ای خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.