بدهی ۵۰۰ میلیاردی شهرداری به تامین اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بدهی 500 میلیارد تومانی شهرداری تهران به تامین اجتماعی گفت: این بدهی جای تعجب دارد و برای شورا قابل قبول نیست.

دانش‌آموزان شین‌آبادی مستمری مادام‌العمر می‌گیرند

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته‌ی خود در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برای پیگیری وضعیت دانش آموزان شین آبادی از درخواست اختصاص مستمری مادام‌العمر تامین اجتماعی برای این دانش آموزان آسیب دیده در حادثه آتش سوزی دو سال قبل خبر داد.

پیرمرد همچنان مشغول بکار است+عکس

در کشور هنوز مکانیسم تامین اجتماعی و بازنشستگی با حداقل حقوقی که فرد بتواند با آبرو زندگی کند هنوز تعریف درستی ندارد و بسیاری از افراد تا مرز ازکارافتادگی و مرگ مجبور به تامین معاش خود از طریق کار سنگین هستند.

مطالبه میلیاردی صندوق‌ بازنشستگی از دولت

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کار در گزارش خود به نمایندگان در جلسه غیرعلنی امروز مجلس از مطالبه 100 میلیارد تومانی صندوق‌های بازنشستگی دولت خبر داد.

خروج برخی هموفیلی‌ها از زمره بیماران خاص

معاون اجرایی کانون هموفیلی ایران در انتقاد به آنچه که «خارج کردن برخی از بیماران هموفیلی از شمول بیماران خاص و عدم صدور دفترچه بیماری خاص برای آنها از سوی سازمان تامین اجتماعی» خواند، در نامه‌ای سرگشاده خواستار پاسخگویی هیات مدیره تامین اجتماعی در باره این تصمیم شد.

چگونگی دسترسی به سوابق بیمه‌ای

سازمان تأمین‌اجتماعی چگونگی دسترسی به سامانه سوابق بیمه‌ای این سازمان را اعلام کرد.

شرایط دریافت کمک هزینه کفن و دفن

شرایط دریافت کمک هزینه کفن و دفن افراد تحت پوشش تامین اجتماعی از سوی این سازمان اعلام شد.

مدارک لازم برای صدور اولین دفترچه بیمه

سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران برای دریافت اولین دفترچه بیمه برای خود و افراد تحت‌ تکفل باید با مراجعه به شعبه و همراه داشتن مدارک لازم نسبت به اخذ دفترچه درمانی خود اقدام کنند.

لغو تفاهم‌نامه تامین اجتماعی با بابک زنجانی

یک مقام مسئول در تامین اجتماعی گفت که هیئت مدیره، تفاهم‌نامه تامین اجتماعی با بابک زنجانی را لغو کرد و پیگیر است تا اسنادی که از سازمان تأمین اجتماعی خارج شده و در اختیار بابک زنجانی قرار گرفته به سازمان برگردد.

آینده بی‌سرانجام نظام سلامت؛ جریان دانشجویی هشدار می دهد

درحالی که متوسط پرداخت از جیب مردم در جهان 18 درصد است در نظام سلامت کشور ما این رقم به مرز بحرانی حدود 70 درصد رسیده است که این امر به ویژه برای اقشار ضعیف جامعه به معنای محرومیت از دسترسی به خدمات پزشکی می باشد و در واقع نموداری است از ناتوانی دولت در عمل به اصل 29 قانون اساسی.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.