مقاومت به سادگی تن به آتش‌بس نمی‌دهد؛ تبادل اسرا چالش بزرگ نتانیاهو

ارتش رژیم صهیونیستی سعی داشت با تکرار طرحی که حماس علیه آنان در جنگ پیشین انجام داد(ربایش نیروی نظامی) ضمن کاهش فشار افکار عمومی بر دولت نتانیاهو، برگ برنده ای برای آتش بس با حماس و تبادل اسرا داشته باشد. اما هوشیاری مقاومت چالش اسرا را برای صهیونیست ها دو چندان کرد.

‎‎حمله‌خونبار به خانواده اسرای‎فلسطينی

نظاميان رژيم اسرائيل با حمله به خانواده‎هايي که چشم انتظار آزادي اسراي فلسطيني از بند اين رژيم بودند، ۲۵ نفر را زخمي کرده‌اند.

آزادی دومین گروه اسرای فلسطینی

دومین گروه اسرای فلسطینی در چارچوب مرحله دوم توافقنامه مبادله اسرا با جنبش حماس، از زندانهای رژیم اشغالگر آزاد شدند.

جزئیات مرحله دوم تبادل اسرای فلسطینی

مرحله دوم تبادل اسرای فلسطین روز یکشنبه با آزادی 550 اسیری که هیچ کدام متعلق به جنبشهای حماس و جهاد اسلامی نیستند روز یکشنبه انجام می شود.

ورود هیئت حماس به قاهره برای بررسی مرحله دوم تبادل اسرا

منابع مصری گزارش دادند که یک هیئت بلندپایه جنبش حماس برای گفت‌وگو با مقام‌های مصری در خصوص اجرای مرحله دوم تبادل اسرا بین حماس و رژیم صهیونیستی موسوم به”وفای به آزادگان” وارد قاهره شد.

تهدید صهیونیست‌های افراطی برای ترور آزادگان فلسطینی

کمیته اسرا و بازداشت‌شدگان فلسطینی از تمامی اقشار مختلف فلسطین خواست تا به دنبال تهدید گروه‌های افراطی صهیونیست برای هدف قرار دادن آزادگان فلسطینی، اهتمام بیشتری برای دفاع از آنها داشته باشند.

راز تسلیم شدن اسرائیل مقابل حماس با میانجی‌گری مصر

مشاور سیاسی نخست وزیر منتخب فلسطین علت تحقق تبادل اسرا را تحولات منطقه خاورمیانه و وارد شدن منطقه به یک معادله جدید سیاسی دانست و پرده از راز تسلیم شدن اسرائیل مقابل حماس با میانجیگیری مصر خبر داد.

مبادله قریب‌الوقوع جاسوس اسرائیلی با ۸۰ اسیر مصری

منابع آگاه از رایزنی میان قاهره و رژیم صهیونیستی برای مبادله “ایلان گرابیل” با هشتاد اسیر مصری خبر دادند.

قرارداد تبادل اسرا کارآمدی گزینه مقاومت را ثابت کرد

حزب الله لبنان در بیانیه ای ضمن استقبال از توافق تبادل اسرای فلسطین و گلعاد شالیت، آن را تاکیدی بر کارامدی گزینه مقاومت در آزادسازی فلسطین و اسرای فلسطینی دانست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.