کلیپ دیدنی از حسن عباسی؛ ما مقصریم!

اگر از فقر و فساد و تبعیض دردمان نمی گیرید؛ ایمانمان مشکل دارد
اینکه فریاد نمی زنیم و اعتراض نمی کنیم ؛ ایمانمان مشکل دارد

وزیر اصلا حالیش نیست اجاره نشینی یعنی چی

صحبت های بی پرده دکتر صادق کوشکی در برنامه چهارشنبه شب ثریا و کنایه به وزیران ویلانشین

در حاشیه قتل روحانی جوانی که قربانی بی تفاوتی مسئولین شد

اخیرا روحانی جوانی توسط یک بزهکار در مترو تهران به قتل رسید، بزهکار استدلال خود را برای قتل این روحانی بی گناه در عدم دریافت حق و حقوقش و بی توجهی به مطالباتش پس از مراجعه به مجلس شورای اسلامی عنوان کرده است.

حمایت‌ دولت از رسانه‌های نور چشمی

اخیرا در شورای عالی اطلاع‌رسانی به آقای نهاوندیان عرض کردم اگر انتظار دارید در برابر هجمه‌هایی که عناصر خارجی و برخی خبرگزاری‌ها و مطبوعات داخلی انجام می‌دهند و ناعادلانه دولت را مورد هجوم قرار می دهند، ایستادگی شود، باید به رسانه‌های همراه دولت کمک کنید.

روایتی از دادگاه دانشجویان ایرانی در نروژ

این دادگاه که قرار است چهار روز به طول بیانجامد در پی شکایت دو دانشجوی ایرانی اخراج شده از نروژ از دولت و سازمان مهاجرت این کشور برگزار می شود. در این دادگاه به شکایت خانم حمیده کفاش و شاهین اکبرنژاد مبنی بر تبعیض نژادی- تحصیلی اداره مهاجرت و پلیس امنیت این کشور در رد درخواست کار و تحصیل این دانشجو پرداخته می شود.

فقر و تبعیض را باید ریشه‌کن کرد

بعضیها وقتی به جوان‌ها نگاه میکنند فقط نمونه‌های ناهنجار را می‌بینند. ناهنجاری هست ولی هنجار عمومی جوانان ما هنجار دینی وعلاقمندی به اسلام و ملیت است. ما وظیفه داریم کمک کنیم اینها خوب بمانند

آملی لاریجانی: اجحافی در حق زنان نشده است

اسلام هیچگاه زن را جنس دوم معرفی نکرده است/ چگونه مدعیان حقوق بشری غرب که اجدادشان تا همین یکی دو قرن پیش از این برده‌دار، دزد دریایی و گاوچران بودند، معیارهای حقوق بشری برای تمام جهان تعیین و آن را بر جهانیان و مسلمانان تحمیل می‌کنند.

عکس: زندگی پر رنج مردم قلعه اردک

“قلعه اردک” حکایت رنجنامه زندگی کودکانی است که این روزها زندگی،‌ کودکی و تحصیل را از مسئولان طلبکارند، کودکانی که در چند کیلومتری برج‌های پایتخت به آلونک‌های‌شان دلخوشند و رعیتی بر سر زمین‌های ارباب‌های‌شان سهم آن‌ها از زندگی است.

کاهش اختلاف طبقاتی در دوره احمدی‌نژاد

آخرین گزارش های مرکز آمار ایران نشان می دهد که توزیع ثروت میان ایرانی ها در سال های ریاست جمهوری احمدی نژاد متعادل تر شده است.

نرخ مزد بر تحصیل فرزندان کارگران تأثیرگذار است

فرزندان جامعه کارگری حتی اگر نابغه هم باشند به دلیل ساختار مکانیکی آموزش در ایران، پشت سر دانش‌آموزان متوسطی از طبقات مرفه اجتماع می‌مانند و اجازه تحصیل در سطوح بالا را پیدا نمی‌کنند.