ماجرای کتاب «طرح کلی اندیشه‌ی اسلامی در قرآن»

پس از تعطیلی جلسات آیت‌الله خامنه‌ای در مسجد کرامت مشهد در اسفند سال ۱۳۵۲ به‌وسیله‌ی ساواک، ایشان جسته و گریخته در میعادگاه‌های مختلفی به سخنرانی و تبلیغ می‌پرداختند. با این حال ایشان از همان روز نخست بعد از تعطیلی مسجد کرامت، اقامه‌ی نماز جماعت در مسجد امام حسن مجتبی علیه‌السلام را به‌عهده گرفتند.

کتاب‌هایی که بدون تبلیغ پرفروش شدند

در هفته دوم آبان برخی کتاب‌ها با کمترین تبلیغ رسانه‌ای فروش داشتند که البته این کتاب‌ها در حوزه شعر تقسیم‌بندی می‌شدند. همچنین برخی کتاب‌ها در این هفته‌ها با نسخه الکترونیک منتشر شد ولی ظاهرا از نسخه کاغذی استقبال بیشتری شد.

عمامه‌های خاک نخورده

انصاف است مردمی که سهم امام(ع) را به نیت قربت و سلامتی امام زمانشان می‌رسانند به دست شما، جنازه هم محلی‌شان به غسل و تکفین غلط حواله گور شود یا پس از برگشتن از تمتع بفهمند نماز پشت مقام را ضایع کرده‌اند؟ سزاوار است پیرمرد دهاتی از غسل حتی غینش را هم نداند و تر شدن بدن را ادای واجب شرعی‌اش بداند؛ حال کدام طرف بدنش را باید اول می‌شسته را آب باید تشخیص می‌داده نه خودش!

ورود روحانيون به ورزشگاه‌ها متوقف شد

این طرح درحال حاضربه دلیل کمبود منابع مالی متوقف شده است اما امیدواریم با تخصیص منابع مالی این طرح بار دیگر اجرایی شود.

دیپلماتی که لباس کارگری می‌پوشید

شهید ابراهیمی از جمله شهدای انقلاب اسلامی است که با وجود تلاش‌های فراوان برای پیشبرد انقلاب در کشورهای دیگر اما همچنان و بعد از گذشت قریب به ۱۰سال از زمان شهادت ایشان، همچنان مغفول و گمنام مانده است. شهادت این شهید بزرگوار نیز تا کنون در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد.

تجریش؛ مناسب برای تفریح، دلچسب برای تبلیغ!

همیشه با شنیدن واژه محرومیت به یاد محرومیت‌هاى اقتصادى و مناطق فقیر و دور افتاده مى‌افتیم. این وضعیت آنچنان شایع است که مراکز حوزوىِ موظف به اعزام مبلغ به سراسر کشور نیز عمده برنامه‌هایشان را معطوف به همین مناطق کرده‌اند. در حالى که تلازم عقلى بین محرومیت فرهنگى و محرومیت اقتصادى وجود ندارد.

رسانه غیر مکتبی به جای نشر آگاهی به دنبال مهندسی آگاهی است

وی با بیان اینکه یک رسانه بدون شناخت ابزار رسانه یا اعتقاد و التزام به مکتب، ناقص است، افزود: فرق رسانه مکتبی و غیرمکتبی این است که با ابزار واحد یکی اخلاق را گسترش میدهد و دیگری غیراخلاق و شکاکیت و سیاهی و پوچی را منتشر می کند.

تبليغ غذای حرام در شبكه استانی!؟

چرا بايد در تلويزيون مواد غذايي حرام تبليغ شود؟! و چرا به اين سهولت سبك زندگي اسلامي را فراموش كرده‌ايم و با يك تبليغ‌ها آن را بي‌اثر مي‌كنيم؟! چطور در جمع حاضر اين برنامه زنده و عوامل آن هيچ كس درباره موضوع فقهي غذاي تبليغ شده اطلاعي نداشت تا مانع شود؟!

راهی که یک طلبه از دبی تا قم پیمود+عکس

مسئول گروه جهادی مروّجین مذهب درباره چگونگی طلبه‌شدن خود می‌گوید: پس از دانشگاه، شغل خوبی برای من در دبی امارات مهیا شده بود اما توصیه یک عالم ربانی مرا از این رو به آن رو کرد.

تبلیغ علنی بهائیت در پاساژ علاءالدین تهران

توزیع کتاب های بهاییان بر روی موبابل در بستری از غفلت مسولان هرروزه در حال انجام است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.