خلاقیت بهتر است یا فروش بیشتر؟

البته الان هم یکی از فعالیت هایی است که واقعاً دوستش دارم و به نظرم به یک تبلیغ نویس کمک میکند، دید بهتر و عمیقتری نسبت به تبلیغات پیدا کند.

نمایشگاه قرآن نیازمند تبلیغات بیشتر است

نماینده مردم تهران با اشاره به کیفی‌تر شدن نمایشگاه قرآن در سال جاری نسبت به سالهای گذشته گفت: باتوجه به حجم زیاد فعالیتهایی که در این نمایشگاه صورت گرفته اطلاع رسانی و تبلیغات نیز باید افزایش یابد.

تبلیغ کالاهای ایرانی در شبکه‌‌های ماهواره‌ای

همزمان با تبلیغات برخی از برندهای معتبر ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان (گروه جم)، شیوه دیگری از تبلیغات نیز به وجود آمده که به نظر می رسد راهی برای دور زدن قانون توسط شرکت های پشت پرده ایرانی باشد!

مصائب طراحی و تولید پوشاک

مشکلات طراحان پارچه و لباس، یکی دوتا نیست؛ از نبود پارچه با قیمت و کیفیت مناسب گرفته تا عدم ارتباط میان آنها و تولیدکنندگان لباس. بگذریم از این‌که طراحی پارچه معنا پیدا نمی‌کند وقتی تولیدی وجود ندارد.

بازخوانی وعده‌ها و پوسترهای تبلیغاتی روحانی

ما برای اشتغال یک برنامه جدی خواهیم داشت و من جدی ترین برنامه اقتصادی ام در ماههای اول حل معضل اشتغال است و مخصوصا برای آنهایی که تحصیل کرده دانشگاهها هستند و وقتی این مشکل شد خود به خود ما می توانیم دانشجویان تحصیلکرده خارج از کشور را هم به داخل کشور جذب کنیم و استفاده بکنیم

تبلیغ کالاهای خارجی آزاد شد؟!

در حالی‌که اکثر نهادها و سازمانهای مرتبط با تبلیغات محیطی، در سال ۹۱ تبلیغ کالاهای خارجی را ممنوع و محدود اعلام کردند این روزها یک آدامس خارجی که با افتخار نام کشور سازنده آن هم قید می‌شود، بخش عمده بیلبوردهای بزرگ پایتخت را اشغال کرده است.

استفاده ابزاری از نقش زن در پیام های تبلیغاتی

امروزه برای بسیاری از مخاطبان صدا و سیما این مهم غیر قابل انکار است که اغلب تبلیغات صدا و سیما در راستای تبلیغ یک وسیله یا ماده خوراکی حیاتی نیست

این ایمیل‌ها پس از استفاده نابود می‌شوند

امروزه برای عضویت در هر سایتی اعم از سایت‌های خرید اینترنتی یا دانلود برنامه اولین اطلاعاتی که از کاربر گرفته می‌شود، یک آدرس ایمیل معتبر است که وب‌سایت مورد نظر بتواند از طریق آن با مشترکانش ارتباط برقرار کند. اما مطمئنا تمام سایت‌هایی که برای ورود به آن‌ها مجبورید آدرس ایمیل وارد کنید سایت‌هایی نیستند که مدام از آنها استفاده کنید.

جاسوسی توییتر از کاربران به سبک آمریکایی

سایت توییتر هم به جمع سایت‌های پربازدیدی پیوسته که از شیوه‌های مختلف برای ردگیری فعالیت‌ای کاربران استفاده می‌کنند.

قرقیزستان به دنبال تقویت اسلام سنتی

قرقیزستان در راستای کم‌ اثر کردن تبلیغات گروه‌های افراطی، روند تقویت اسلام سنتی را در این کشور در پیش گرفته است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.