معرفی اسلام با پوستر «مسیح را در قرآن بیاب»

گروه «چرا اسلام» با نصب تابلوهای تبلیغاتی تحت عنوان «مسیح را در قرآن پیدا کن» در آتلانتا، کمپین جدیدی را به منظور معرفی اسلام به مردم آمریکا در این شهر از ایالت جورجیا به راه انداخته است.

آسیب‌شناسی تبلیغ دین در فضای مجازی

بیشترین ضعفی که در کشور داریم در حوزه کار‌ها و فعالیت‌های ایجابی است به این معنی که باید بتوانیم‌‌ همان محتوای فاخری را که در کشور تولید می‌شود به کاربران ارائه کنیم که متأسفانه این اتفاق نیفتاده است.اگر طلاب بتوانند وارد فضای مجازی شوند، دیگر نیازی نیست که با صرف هزینه و زمان بسیار برای تبلیغ دین به راه‌های دور سفر کنند و به امر تبلیغ بپردازند.

«إن‌شاء‌الله» در قلب انگلیس+عکس

گروهی از جوانان مسلمان مقیم لندن در محکومیت اهانت‌ها به ساحت پیامبر اعظم(ص) کمپینی به نام «إن‌شاء‌الله» تشکیل دادند تا علاوه بر تبلیغ جذاب دین اسلام در قلب انگلیس، صلح‌دوستی این دین آسمانی را نشان دهند.

وقتی یک مبلغ در جاده‌های صعب‌العبور آستین بالا می‌زند

تصویر یک روحانی که عبا را زیر بغل زده و به عشق تبلیغ معارف دین کیلومترها در گل‌ولای یا برف روستاهای کوهستانی پیاده‌روی می‌کند، در نوع خود جالب است، اما ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که حاج آقا برای عبور از رودخانه مانند تکاورها عمل می‌کند.

نکته‌های تبلیغی برای طلاب در ماه رمضان

نکند برخی از طلاب این نیت را داشته باشند که مثلا در مجلسی چند هزار نفری خودی نشان دهند و بجای معارف الهی خود را تبلیغ کنند.

همه‌ انگلیسی سخنرانی می‌کردند، تنها هیأت عاجز، هیأت ایران بود

مشکل ما این است که هنگام عرضه ی این معارف، گنگ هستیم، چون نمی توانیم با زبان های دنیا حرف بزنیم؛ کر هستیم، چون هرچه می گویند، نمی فهمیم؛ و کوریم، چون هرچه علیه ما می نویسند، نمی توانیم بخوانیم. نمی دانیم که به زبان انگلیسی و فرانسه چه قدر علیه ما مطلب می نویسند و چه مقدار به نفع ما؟

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.