فاجعه تجاوز به کودکان کار

بخوانید و درد بکشید؛ مثل راوی ماجرا که برای تعریف مشاهداتش از تجاوز چند معتاد زیر یکی از پل های سطح پایتخت به دختری یازده ساله، درد می‌کشند و روایتشان را برای اثبات با عکس هایی که گرفته‌اند، مستند می‌کنند اما خبر ندارد که چنین روایت هایی برای مسئولان نیاز به اثبات ندارد، زیرا گزارش های نهادهای مرجع در این باره به صراحت به تعدد و تکرار هر روزه این فجایع اشاره دارد!

گزارش سازمان ملل از جنایات رژیم صهیونیستی در جنگ نوارغزه

سازمان ملل متحد در گزارشی به جنایات رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر غزه و نقض حقوق کودکان فلسطینی اشاره کرد.

نرخ جرایم جنسی در ایران چقدر است؟

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: نرخ جرایم جنسی در کشور که جنبه جنایی داشته باشد، حدود یک به ازای هر یکصد هزار نفر است که در مقایسه با اغلب کشورها که نرخ‌های دو رقمی دارند، رقم پایینی محسوب می‌شود.

شبکه های اجتماعی و تعرض به مقدسات دینی

کسانی که کمترین اعتقادی به اسلام و مبانی اسلامی نداشته و ندارند و در گوشه و کنار مخفی شده بودند امروز از این فرصت استفاده کرده و تیر های زهراگین خود را روانه قلب و مغز نسل جوان کردند و همه امال و ارزوهای خود را در قالب شعر نو و لطیفه وارد فضای مجازی کردند و عده ای نیز ناخواسته این بسته های خبری را برای دوستان و اشنایان خود ارسال کردند .

سرنوشت آل سعود مانند صدام خواهد بود

امروز این مسئله مطرح است که آیا ضمن مبارزه با رژیم سعودی باید از رفتن به حج باز بمانیم؟ جواب این است در صورتی که شرایط فراهم باشد باید رفتنت به حج انجام گیرد اما بدین معنی نیست که ما با رژیم سعودی که ضداسلامی است کنار بیاییم البته کسانی هستند که می‌خواهند از این مسئله سواستفاده کنند. اینان به خاطر اینکه به عزیزان ما در جده بی‌حرمتی شده به صحنه نیامدند. اینان از دوران پهلوی هدفشان این بوده است که بتوانند موضوع حج را تعطیل کنند.

تحریم حج‌عمره آرزوی آل سعود است

با خیزش شیعیان مظلوم بحرین و یمن نگرانی عمده‌ی آل‌سعود انفجار انبار باروت شیعیان ستم‌دیده‌ی حجاز است که چاشنی این اتفاق را ایرانی‌ها می‌داند و اصلاً بعید نیست که اتفاق تلخ فرودگاه جده برنامه‌ریزی دستگاه امنیتی سعودی برای اخراج خودخواسته‌ی ما از عربستان بوده باشد.

مجلس «لغو عمره مفرده» را بررسی‌می‌کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به موضوع تجاوز دو مامور سعودی به دو نوجوان ایرانی گفت: قرار است طرح لغو اعزام زائر به عمره مفرده را هفته آینده در مجلس ارائه کنیم.

ماجرای نبش قبر شهید دستغیب

ساعت ده بعد از ظهر دیروز مصادف با شب هفت آیت الله دستغیب قبر مطهر این شهید شکافته شد و پاره های به جا مانده از بدن ایشان که جمع آوری شده بود به بدن منضم گردید .

تأیید حکم اعدام راننده سرویس متجاوز 

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران از تأیید حکم راننده سرویس متجاوز در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: حکم به اجرای احکام ارسال شد.

حکم قصاص ریحانه جباری اجرا شد

ریحانه جباری محکوم به قصاص صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.