جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

حکم اعدام «رامین مجیدی‌فر» به اتهام تجاوز به عنف

حکم اعدام «رامین مجیدی‌فر» به اتهام تجاوز به عنف پس از تایید، با حضور نماینده دستگاه قضایی در شهر همدان اجرا شد.

محاکمه ورزشکار المپیکی به اتهام تجاوز

یک ورزشکار سرشناس ایرانی به جرم تجاوز به عنف در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

هیس… فمینیست خوب است، قصاص بد!

داستان می‌خواهد از تجاوز به کودکان، عدم توجه به مسائل جنسی در کودکی از جانب والدین و معلمان، خلأهای موجود در قانون مجازات اسلامی و عدم نظارت بر مستخدمین مجتمع‌های ساختمانی، بگوید و این مسائل را بهانه‌ای قرار می‌دهد برای پیشبرد فیلم‌نامۀ قوی‌اش تا در نهایت حکم قصاص را به چالش بکشد.

لطفا بدون رضایت تجاوز نکنید!

بانوان گرامی که خود یا خانواده خود توان استقامت در برابر تهدیدهای احتمالی متجاوزان احتمالی را ندارند لطف کنند پیش از خروج از منزل یک برگه رضایت‌نامه تجاوز که به امضای همسر یا پدر خود رسیده همراه بردارند تا خود، دستگاه قضایی و متجاوزان محترم را بعدا جهت اخذ رضایت علاف نکنند!

مگر می‌شود تجاوز كرد و راحت رضایت گرفت!؟

در خبر‌ها آمده بود: «افرادی که حوادث پارک طالقانی را رقم زدند دستگیر شده‌اند»؛ ما هم نظرمان این است که دستگیر شده‌اند، ولی بعد از دستگیری چه خواهد شد؟

سه متهم اصلی جنايت خمينی شهر اصفهان هنگام خروج از كشور دستگير شدند

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ساعاتی پیش ماموران پلیس آگاهی این استان با همکاری گروه های اعزامی از پلیس آگاهی استان اصفهان و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان سه نفر از عاملان اصلی پرونده جنایت خمینی شهر اصفهان را دستگیر کردند.

مجازات متجاوزان به عنف دارای ویژگی بازدارندگی و پیشگیری است

از زمانهای بسیار دور و حتی در جوامع اولیه جرایم جنسی و علی الخصوص تجاوز گناهی نابخشودنی به حساب می‌آمده است. امروزه نیز تجاوز به عنف در همه نظامهای کیفری به عنوان «جنایت» جرم انگاری شده است و مرتکب این جرم به تحمل مجازاتی سنگین محکوم می‌شود.که محاکمه سریع و قاطع جانیان علاوه بر مجازات دارای جنبه پیشگیری و بازدارندگی نیز می‌باشد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.