جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

بیمار جنسی که ابزار تبلیغات ضداسلامی شد

اولین شکایت در این زمینه، آوریل سال جاری علیه این فرد مطرح شد. «سیدنی مورنینگ هرالد» در آن زمان با اشاره به اتهام سوءاستفاده جنسی در طول جلسات «درمانگری معنوی»، نوشت: «هارون مونس 49 ساله روز دوشنبه توسط دایره جرایم جنسی بازداشت و به تجاوز جنسی و رفتار شرم‌آور با یکی از زنان در غرب سیدنی در سال 2002، متهم شد.»

اعترافات‌سوپراستارهای ‌‌آمریکا+تصاویر

به تازگی تعدادی از مشاهیر سینما و تلویزیون در آمریکا از تاریک‌ترین فصل زندگی‌شان گفتند و به تجربه تجاوز جنسی در کودکی و نوجوانی‌شان اعتراف کردند.

فیلم: مستند «در آغوش یاران» + دانلود

مستند «در آغوش یاران» با افشای جزئیات تکان دهنده‌ای از فساد و سوء استفاده جنسی توسط فرقه مسعود رجوی، پشت پرده های جدیدی از توحش و تجاوز سازمان منافقین را به تصویر می‌کشد.

26000 تجاوز جنسی در ارتش آمریکا

در حالی که آمریکا به عنوان یکی از مدعیان حقوق بشری همیشه با به جریان انداختن پرونده های حقوق بشری در دنیا توانسته است تحریم های زیادی را برای کشورهایی که با اقدامات آمریکا مخالف هستند، وضع کند، به عنوان یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر مطرح است.

شکنجه و آزار جنسی در زندان های مصر

یاسین می گوید که زبانش عاجز از بیان شکنجه های دیگری است که به او داده اند. شرحی که او از آزار جنسی خود داد، به قدری شنیع است که نمی توان آن را نوشت. یاسین در جریان تظاهرات برای آزادی چند زندانی، از جمله یک دانشجوی دختر ۱۹ ساله، بنام آیت حماده بازداشت شده بود.

ناکارآمدی آموزش سلامت جنسی در کشور

مدیر کلینیک سلامت جنسی ابن سینا گفت: رفتارهای جنسی پرخطر و زودهنگام، بارداری ناخواسته و سقط های غیرقانونی و پرخطر متعاقب آن، بیماری‌های منتقل شونده از راه تماس جنسی و نهایتاً عوارض اجتماعی هرکدام از این شرایط، از اهمیت و بروز قابل توجهی برخوردار هستند.

ده‌ها بار تجاوز جنسی به عالم دینی در زندان

فعال انقلابی بحرین گفت: کشتار مردم به روش‌هاي وحشيانه یکی از جرائم آل خلیفه است؛ تجاوز جنسی توسط عمال آل خليفه بسیار زیاد شده و ما به خاطر شرف و کرامت مردم که آل خلیفه روی زمین ریخت، در این‌باره زیاد حرف نمی‌زنیم، این تجاوزها در مورد تعداد زیادی از زنان و حتی علمای دین صورت گرفته است …

راه‌حل دختران سوری برای فرار از تجاوز

با افزایش پدیده تجاوز جنسی به دختران سوری در اردوگاه‌های آوارگان، بسیاری از خانواه‌ها دختران خود را سنین بسیار پایین وادار به ازدواج می‌کنند.

پوشاک ضد تجاوز در هند!

پس از حادثه جنجال برانگیز و دلخراش مرگ دختر دانشجوی هندی که در پی تجاوز گروهی در دسامبر سال گذشته میلادی (۲۰۱۲) در دهلی نو، پایتخت هندوستان رخ داد، وسایل شخصی بسیاری برای حفاظت و مراقبت از زنان در برابر اقدام وحشیانه تجاوز جنسی طراحی شد اما هیچ یک به اندازه «پوشاک ضد تجاوز» عجیب نبودند.

بازداشت یکی دیگر از مجریان بی‌بی‌سی

پلیس انگلیس جیم داویدسون، مجری سابق بی‌بی‌سی را روز چهارشنبه در رابطه با یک پرونده تجاوز جنسی بازداشت کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.