یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

لیبی در آستانه تجزیه قرار گرفت

با کسب رأی اعتماد دولت جدید لیبی از مجلس این کشور لیبی در آستانه تجزیه کامل قرار گرفته است.

نظر سیدحسن نصرالله درباره جنگ سوریه

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه گزینه نظامی در سوریه شکست خورده است، تأکید کرد که هدف از جنگ در این کشور تحقق دموکراسی یا عدالت نیست.

پوتین به اوباما: تجربه کوزوو را در نظر گرفتیم

رئیس جمهور روسیه پس از پایان همه پرسی در شبه جزیره کریمه و اعلام نتایج اولیه آن، تلفنی با همتای آمریکایی خود گفتگو کرد.

اوکراینی‌ها دست به دامن چچنی‌ها شدند

من به عنوان رهبر یک جریان راست گرا از شما دعوت می کنم که برای مبارزه با روسیه و نیل به پیروزی در برابر آن به اوکراین بیایید. روسیه دیگر مثل سابق قدرتمند نیست.

روسیه ۶ هزار سرباز وارد اوکراین کرد

شبه جزیره کریمه که در جنوب اوکراین قرار داد دارای اکثریت روسی تبار است و دولت محلی این منطقه نیز به ویکتور یانکویچ، رئیس‌جمهور فراری اوکراین، اعلام وفاداری کرده است.

طرح اسراییل برای تجزیه خاک سوریه

هفته ‌نامه المنار از طرح اسرائیل با حمایت برخی حکام عرب، ترکیه و آمریکا برای جداسازی بخشی از مناطق سوریه و دادن کنترل آن به باندهای تروریستی طرفدار خود خبر داد.

پیامدهای تجزیه سوریه از زبان بشار اسد

«بشار اسد» هشدار داد، تجزیه سوریه منطقه را به سوی بی‌ثباتی می‌کشد و این‌بی ثباتی سال‌ها و حتی ده‌ها سال طول خواهد کشید.

اردوکشی دانشجویان صهیونیست برای جنایتی دیگر!

مظلوم نمایی یهود و اینکه آن‌ها برای کمک به همه ادیان حاضر هستند خود گزینه ایست که بهانه حضور آن‌ها در دارفور را تقویت می‌کند و زمینه حضور پرشمار یهودیان را آنهم به گونه‌ای مسالمت آمیز در غرب سودان فراهم ‌می‌کند همچنین تشبیه حادثه غرب سودان با واقعه خیالی هولوکاست نیز به منظور تحریک عواطف یهودیان در جهان برای حضور در سودان است.

تجزيه روسيه در دستور كار آمريكا قرار گرفت

روابط تيره مسكو و واشنگتن بر سر بحران سوريه، با تصويب قوانين ضد آمريكايي و ضد روسي در دوما و كنگره به اوج خود رسيده است و جنگ سرد ميان مسكو و واشنگتن كه پيش از اين بر سر منطقه قفقاز، ايران و اخيرا بحران سوريه شعله‌ور بود، اكنون به قانون‌گذاران دو كشور نيز رسيده است.

کنفرانس کوتوله‌ها برای تجزیه ایران!

کنفرانسی که اخیراً در قاهره در حمایت از جدایی خوزستان از ایران برگزار شد، به واقع پرده‌ای جدید از تاریخ ضدیت با ایران است که در آن سلفی‌ها به یاری پان‌عرب‌ها شتافته‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.