اعتراض دانشجویان شیرازی به خصوصی سازی موسسات آموزشی علوم پزشکی

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مخالفت با طرح خصوصی سازی موسسات آموزشی علوم پزشکی

کلیپ/ کاپشن سبزها پشتیبان کاپشن مشکی ها

در تجمع اعتراضی دانشجویان علیه هتاکی‌های نماینده سراوان و در پی تهدیدها علیه کارمند گمرک و شهروند مسئولیت‌شناس مطرح شد:
“تا زمانی که کاپشن سبزها (بسیجی‌ها) هستند، همان‌گونه که اجازه نمی‌دهند کسی به مظلومین در ورای مرزهای ایران تعرض کند، اجازه نخواهند داد که صاحبان زر و زور و تزویر به حقوق شهروندی کاپشن مشکی‌ها (کارمند گمرک و شهروند مسئول) تعرضی کنند…!”

هر بار مرگ بر انگلیس می‌گفتم، به دهانم می‌زدند

ضرب و شتم نیروهای وفادار به انقلاب و دانشجویان و کشیدن چادر از سر خواهران از جمله اتفاقاتی است که در روز بازگشایی سفارت انگلیس رخ داده است. یکی ازافرادی که توسط نیروی انتظامی مقابل سفارت انگلیس بازداشت شده است در این فیلم می‌گوید : «داخل ون، هر بار که می گفتم مرگ بر انگلیس، به دهانم می زدند..»

تصاویر: تجمع دانشجویی «هیس نمایندگان فریاد نمی‌زنند»

جمعی از دانشجویان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی به انفعال نمایندگان مجلس در قبال برجام اعتراض کردند.

برخورد نیروی انتظامی با معترضین به سفر آقای قاتل به تهران

صبح امروز جمعی از دانشجویان با حضور در فرودگاه مهرآباد به سفر لوران فابیوس قاتل ایرانیان به تهران اعتراض کردند.

فیلم:ادامه اعتراض دانشجویان علوم اقتصادی

دانشجویان دانشگاه علوم اقتصادی کماکان به ادغام این دانشگاه با دانشگاه خوارزمی معترض هستند.

خلاقیت دانشجویان معترض علوم‌اقتصادی +عکس

دانشجویان که شماره‌هایی در دست داشتند با تعطیل کردن کلاس‌ها و تجمع مقابل وزارت علوم اعتراض خود را ادامه دادند. دانشجویان که بر حسب شماره‌هایشان نزدیک به ششصد نفر بودند بدین وسیله اعتراض خود را مسئولان دانشگاه خوارزمی که گفته‌بودند «معترضان50، 60 نفر بیشتر نیستند.» نشان دادند.

عکس: اعتراض به حضور هاشمی در دانشگاه

به گفته دانشجویان دعوت از هاشمی و سخنرانان قبلی در راستای یک پازل سیاسی برای آغاز فتنه ای دیگر در دانشگاه هاست که با همکاری ریاست دانشگاه انجام می شود، وگرنه به جای دعوت از هاشمی که نه یک شخصیت دانشگاهی است و نه آشنایی چندانی با دانشگاههای سراسری دارد، می شود از شخصیتهای دانشگاهی موجه و غیرتنش زا برای بزرگداشت مقام استاد دعوت کرد!

مدیریت دانشگاه امیرکبیر به دنبال تنش آفرینی است

ظهر امروز بیش از 200 تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، با تجمع در مقابل دفتر دکتر احمد معتمدی ریاست این دانشگاه ، اعتراض خود را نسبت به تصمیم مدیریت دانشگاه مبنی بر دعوت از هاشمی رفسنجانی برای سخنرانی در روز استاد اعلام کردند.

دانشجویان شریف: یمن تنها نیست +عکس

برخی صبر استراتژیک ارتش و ملت یمن را به ضعف در برابر ارتش اجاره ای سعودی تعبیر کرده اند ولی باید بدانند که ملت های مسلمان با در نظر گرفتن همه جوانب ، از سقوط امت اسلامی به پرتگاه جنگ تمام عیار داخلی جلوگیری خواهند کرد و پاسخ متجاوزان را در وقت مناسب خواهند داد. چرا که اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.