مانور تجمل خانم اصلاح طلب در روزنامه آسمان

مردم تهران در انتظار دریافت سبد کالا صف می‌بندند اما نماینده اصلاح طلبشان در شورای شهر از خانه 500 متری اش در نیاوران و صف ماشین های بنز، لکسوس و پرادوی همسرش می‌گوید که در پارکینگ منزلشان صف بسته‌اند.

۵ میلیارد برای تغییر دکوراسیون دفتر روحانی

برخی رسانه ها از بررسی های کارشناسان یک نهاد نظارتی، گزارش دادند که یکی از وزرا در سفر ۴ روزه خود به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس از هواپیمای اختصاصی دولت استفاده می کند.

سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، برآورد خرج ماهیانه اتومبیل نماینده‌ها

در همین رابطه “عبدالرضا مصري” سخنگوي هيات رييسه مجلس شوراي اسلامي در گفتگویی که برای توجیه این مخارج با جهان انجام داده است در رابطه با اعتراضات صورت گرفته به این مخارج تراشی ها گفت: اين سناریوها مطمئناً از خارج از كشور كليد خورده است.

این‌جا تهران است؛ لباس عروس ۱۶۰ ‌ميليون تومان

كمي توجه كنيد، اينجا تهران است، آخرين روزهاي فصل بهار و هواي خاكستري پيش از غروب با باران بهاري و ماشين‌هاي چندصد‌ميليوني كه طول خيابان جردن را براي چندمين بار طي مي‌كنند، ترافيك عجيبي ايجاد كرده‌اند. جايي در همين خيابان نمايندگي يكي از برندهاي جهاني لباس عروس افتتاح شده است تا اغلب آنهايي كه به دنبال ساختن شب رويايي هستند حضور متفاوت خود را در پوشيدن لباس‌هاي اين برند معروف جست‌وجو كنند.

از «مانور تجمل» تا زندگی های قسطی فقرا

«مانور تجمل» کار خودش را کرده بود. ذائقه مردم کاملاً دگرگون شده بود. «ساده زیستی» و «قناعت» به «زهدفروشی» و «تظاهر به تقوا» تعبیر می شد. همه حالشان از این واژه ها به هم می خورد.

نقش زن در ساده‌زیستی و تجمل‌گرایی

شاخه اجتماعی مصرف. باید در چهارچوب آن سه محور اصلی که جواب می دهد، مصرفش را تعریف کند تا مصرفش قابل دفاع باشد. واقعا در بعد روانی و اجتماعی در جامعه مشکل داریم. نمی شود یک تعریف ماشینی و مکانیکی از مصرف به دست همه داد و برای همه یک نسخه پیچید.باید همه جنبه های دینی و مردمی و اجتماعی را لحاظ کرد. این بعد ظرافتها و حساسیتهای زیادی دارد

گسترش فرهنگ لوازم التحرير فانتزی

ترويج رو به افزايش فرهنگ! فانتزی شدن نوشت افزار و كيف و كفش و … آن هم از دوران كودكي، بعد سنين بالاتر در امور آموزندگي دانش نزد برخي به صورت يك اصل پيش از درس و مدرسه شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.