شمشیرها بخوابید دعوا سر لحاف است

از آن روز که انقلابیون خسته و پشیمان استارت ستیز علنی با عدالت را زدند، مانور تجمل کار خودش را کرد. در همین دوران بود که امام خامنه ای مدظله العالی همانند پدرانشان مظلومانه فریاد عدالت سر دادند تا خواب را بر اشرافیت فراری از عدالت آشفته کنند. امام خامنه ای حاکمیت بدون عدالت را نامشروع خواندند و دربیانی فرمودند:”مشروعیت من و شما وابسته به مبارزه با فساد، تبعیض و نیز عدالت خواهى است. این پایه مشروعیت ماست.”

۳ سال خدمت صادقانه مرد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب

چند روز قبل ۳ سال خدمت صادقانه مرد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب در کسوت معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد به پایان رسید اما، وحید جلیلی هنوز تمام نشده است…

دولت موظف به محدودسازی تبلیغ کالاهای خارجی شد

طبق مصوبه مجلس، دولت موظف شد از ایجاد و تقویت نشان‌ها و برندهای تجاری داخلی محصولات صنعتی و خوشه‌های صادراتی حمایت کند.

استفاده ابزاری از نقش زن در پیام های تبلیغاتی

امروزه برای بسیاری از مخاطبان صدا و سیما این مهم غیر قابل انکار است که اغلب تبلیغات صدا و سیما در راستای تبلیغ یک وسیله یا ماده خوراکی حیاتی نیست

آیا ساده‌زیستی‌مسئولان ضرورتی دینی‌است؟

بعضی از سر ناآگاهی گمان برده‌اند که اسلام با تأکید بر ساده‌زیستی، مروّج فقر است، درحالی‌که ساده‌زیستی در نگاه اسلام ناب محمدی (ص) به هیچ‌وجه به‌معنای توصیه به پذیرفتن فقر و استضعاف نیست. اسلام حقیقی به دنبال فقرزدایی است، نه فقرزایی.

مقايسه تصويری گزارش‌های روحانی و احمدی نژاد

در ذيل تصاويري از گفتگوي هاي تلويزيوني رئيس جمهور پيشين و كنوني آورده شده است كه براي مقايسه نياز به شرح و تحليل هاي آنچناني ندارد!

عروسی خوبان؛ از ۸ تا ۲۰۰ میلیون تومان!

در کنار تالارهای پذیرایی مجلل که تعدادشان هم در شهر کم نیست، به سراغ یکی از تالارهای جنوب شهر رفتیم تا بدانیم وضعیت قیمت‌ها در این گوشه از شهر چگونه است.

پس از 8 سال: استقبال از مهمان در کاخ سعدآباد

این کاخ در زمان ریاست جمهوری احمدی‌نژاد که برنامه استقبال رسمی و دیدارها با مهمانان خارجی‌ اش را به مجموعه نهاد ریاست جمهوری در پاستور منتقل کرده بود، صرفاً به عنوان یک موزه کاربری داشت.

برخی با وام و قرض و نزول به تجمل‌گرایی دامن می‌زنند

تجمّل گرايي، تنها براي عامل آن مضر نيست، بلکه دود آن به چشم همه خواهد رفت. در اثر تجمّل‌گرايي، مفاسدي مانند مفاسد اخلاقي، اداري، اجتماعي و اقتصادي به وجود مي‌آيد. بسياري از دزدي‌ها، حيف و ميل‌ها، دست‌اندازي‌ها به بيت‌المال، رشوه‌خواري‌ها، گران‌فروشي‌ها، ضعف اعصاب و ساير امراض روحي و رواني، ريشه در بحث تجمّل‌گرايي دارد.

ثروت قارون از طریق حلال کسب شده بود!

شریعت مقدس معاشرت با فقرا را توصیه می‌کند و در مقابل می‌گوید که تعامل با اغنیا قساوت قلب می‌آورد. در حالیکه چون برای خودمان شأن‌های کاذب قائلیم عموماً از این امور سرباز می‌زنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.