جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
سید کمیل باقرزداه

در منبرهای محرّم به مصاف سهل‌انديشان می‌رویم

مشكل امروز كشور وجود آدمهاي سهل انديشي است كه واقعيات را نمي فهمند. با سخنان ديروز مقام معظم رهبري، تبيين ماهيت ساده انديشاني كه مذاكره با آمريكا را به مذاكره امام حسين با عمر سعد تشبيه كردند، يكي از محورهاي محتوايي منبرهاي طلاب و فضلاي انقلابي سراسر كشور در دهه اول محرّم امسال خواهد بود.

۶ اصل برای ساختارشناسی تحریف امام

امام خمینی در زمان حیات خود با نزدیکترین یاران و اطرافیان خاطی خود بزرگترین برخوردها را کردند و انتساب خانوادگی یا شاگردی یا هر انتساب دیگری به خود را مانع برخورد با خاطیان و اشتباهات افراد ندانستند.

آیپک: اوباما موضع ما را تحریف می‌کند

کمیته امور عمومی آمریکا ـ اسرائیل، موسوم به «آیپک» می‌گوید دولت آمریکا مسائل نادرستی را درباره موضع این لابی در قبال توافق هسته‌ای ایران بر سر زبان‌ها انداخته است.

تحریف سخنان آملی لاریجانی به نفع اسپانسر

اقدام اعجاب انگیز روزنامه آرمان در قرائت ۱۸۰ درجه‌ متفاوت از اظهارات آملی لاریجانی در جلسه هم‌نشینی سران پرده از ماموریت اصلی این روزنامه یعنی تغییر ماهیت اخبار به نفع خانواده آیت‌الله برمی‌دارد.

دوره تحریف و مصادره به مطلوب سخنان رهبری گذشته است

تحلیل‌های مبتنی بر ممنوعیت نقد مذاکرات غلط، مخالف مسیر رهبری است. رسانه‌های زنجیره‌ای حامی دیروز فتنه و مقابله‌کنندگان با ولایت‌فقیه و مروجین حاکمیت دوگانه در تقابل با رهبری، که امروز با ابراز ارادت به رهبری به مقابله با اصول طرح‌شده به‌وسیله ایشان می‌پردازند، به سربازان انقلاب و ولایت‌فقیه و فرزندان خمینی کبیر درس ولایتمداری ندهند!

ناطق‌نوری هم دست به تحریف امام زد

«من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه‌ی سالوسی و اسلام‌نمایی بعضی افراد، ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده‌ام که بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده‌ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می‌نمایاندند و نباید از آن مسائل سوء‌ استفاده شود؛ و میزان در هر کس حال فعلی او است.»

بیش از 500 سند از حضور تمدن ایران در آمریکا

این نویسنده با اشاره به این که بیش از 500 سند از حضور تمدن ایران در دوران هخامنشیان به بعد در سرتاسر قاره آمریکا از منابع مختلف مخصوصا اسناد و اطلاعات تاریخی غربی ها بدست آورده است گفت: حتی اسناد و مدارکی وجود دارد که ایرانیان در استرالیا و جزایر اطراف آن نیز حضور داشته اند و نقشه هایی از خوارزمی دانشمند بزرگ ایرانی از قاره استرالیا در منابع معتبر تاریخی آورده شده است.

حماسه دفاع مقدس نباید دستخوش فراموشی و تحریف شود

حضرت آیت الله خامنه‌ای اصل حادثه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در معرض آسیب تحریف دانستند و گفتند: معنی ندارد که برخی از آثار فرهنگی و هنری که به نام دفاع مقدس تولید می‌شود و یا همایش‌هایی که برگزار می‌گردد در تعارض با ماهیت و اصل این حرکت عظیم باشد.

چرا «رستاخیز» فیلم خوبی نیست؟

استفاده از بازیگران طنزپرداز در این فیلم آنچنان غیر منطقی نمی نمایاند که بازی پوریا پورسرخ در نقش فرزند «عمر بن سعد» مضحک جلوه می کند. پور سرخ در این فیلم آنقدر مضحک ظاهر می شود و سعی دارد تن صدای خود را همچون یک فرد قلدور بم سازد که گویی در حالت طنز ادای چنین فردی را در می آورد.

خط امام ژنتيكی نيست!

توهين اخير نعيمه اشراقي به همسران معظم شهدا در قالب نقل خاطره‌اي منسوب به امام خميني در صفحه فيس بوك خود، زنگ خطر محكم‌تري را براي تحريف چهره بنيانگذار انقلاب اسلامي به صدا درآورد تا صداهاي اعتراض بيشتري نسبت به رفتارهاي پيش از اين اين افراد بلند شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.