«بی بی سی» راوی دفاع مقدس می شود

متاسفانه در سال های اخیر بیان غیر صادقانه و پر ابهام برخی خاطرات از سوی افرادی خاص که بیشتر شائبه بهره برداری شخصی دارد، ضمن دامن زدن به اختلاف در جامعه و ایجاد حواشی زیاد، خوراکی هم برای فرصت طلبان ایجاد کرده تا با استناد به آنها، کینه های فروخورده شان از انقلاب، ملت و نهادهای انقلابی را بیرون ریخته و به خیال خام شان انتقام ضربه شصت های فرزندان انقلاب را بگیرند.

تحریف های انقلاب 57

به گزارش تریبون مستضعفین دویست و هشتاد و هشتمین شماره هفته نامه پنجره با بررسی ویژه مستند انقلاب 57 بر روی دکه ها آمد.این نشریه به مناسبت دهه فجر به بازخوانی و بررسی انتقادی مستند انقلاب 57 پرداخته و جلد این شماره خود را نیز به این موضوع اختصاص داده است. در ابتدا یادداشتی با عنوان […]

آغاز جنگ را حمله به تهران می‌نویسند نه ایران!

چندین دروغ بزرگ در خصوص جنگ ایران و استکبار جهانی به نیابت عراق وجود دارد که همیشه وجود مرا می‌لرزاند که اولین آن تحریف تاریخ جنگ به تاریخ 31 شهریور 59 است. در حقیقت تاریخ حمله عراق به پایتخت ایران در این تاریخ رخ داد و این درحالی است که 20 روز قبل از این تاریخ مهران، میمک و قصرشیرین از سوی عراق گلوله باران شدند و 200 کیلومتر از خاک ایران در دست عراق بود.

کوروش پرستان برای او وصیت‌نامه جعل کردند

فرزندان من، دوستان من! من اکنون به پایان زندگی نزدیک گشته‌ام. من آن را با نشانه‌های آشکار دریافته‌ام. وقتی درگذشتم مرا خوشبخت بپندارید و کام من این است که این احساس در کردار و رفتار شما نمایانگر باشد، زیرا من به هنگام کودکی، جوانی و پیری بخت‌یار بوده‌ام.

استمداد سفیر فیلم از هاشمی رفسنجانی

ظاهرا بخش مربوط به ماجرای مک فارلین مورد اشکال یا شبهه محتوایی واقع شده است. لذا با توجه به این که یکی از منابع اصلی و مهم این مستند، از جمله روایت مربوط به ماجرای مک­‌فارلین، خاطرات منتشر شده جنابعالی است، خواهشمند است در رابطه با نظر جناب آقای دکتر لاریجانی که در تضاد کامل با خاطرات مکتوب سال 1365 شما در کتاب «اوج دفاع» به نظر می‌­رسد، اظهار نظر فرمائید.

رضاشاه -شهاب جعفرنژاد

نقشه راه دشمن تخریب اسلام‌گرایی، ارائه گزینه‌های بدیل

در جدیدترین اقدام با وارونه جلوه دادن حقایق تاریخی از دیکتاتوری غرب‌زده و دست‌نشانده رضاخان، حکومتی ملی، میهنی، عامل آبادانی و پیشرفت و استقلال و ایستادگی ترسیم شد و با نمایش آشفتگی قبل از او و سامان یافتن همه‌چیز در دوره او، دستاوردهای متعددی را با مرثیه‌خوانی بر رفتن او و برخوردهای صورت گرفته با او سامان داد.

انتقاد سفیر وقت کانادا از تحریف تاریخ در «آرگو»

باید در این فیلم کمی جانب عدالت و امید نسبت به این مردم رعایت می‌شد، انقلاب آنها و حمله آنها به سفارت تنها یک تظاهرات خشونت‌آمیز برای هیچ و پوچ نبود.