آیا مشکل کشور «مرگ بر آمریکا» گفتن و عدم سازش با غرب است⁦؟

شهریار زرشناس:
مصر، مکزیک و … حیاط‌خلوت آمریکا و تجار آمریکایی‌اند، از دیوار سفارت بالا نمی‌روند و شعار مرگ بر آمریکا هم نمی‌دهند؛ پس چرا در تامین آب خوردن هم مشکل دارند⁦؟!

به مردم درباره FATF اطلاعات غلط می‌دهند

نگران نباشید زیرساخت قطع همکاری با FATF وجود ندارد

آیا کانال مالی اروپا (instex) تحریم های آمریکا را بی اثر می کند؟

آیا کانال مالی اروپا (instex) تحریم های آمریکا را بی اثر می کند؟

دولت راستگویان

“چرا دروغ می‌گوییم و واقعیت‌ها را به گوش مردم نمی‌رسانیم؛ دروغ گفتن امری حرام است؛ این‌بار با افتخار، از جیب چه کسی مهم نیست؟”

بازی سازش با کارت القائات اقتصادی-معیشتی

از گزاره های سازماندهی شده ی اقتصادی جریان حامی مذاکره با غرب بعد از خروج ترامپ از برجام این است که مسیر رفع مشکلات تنها در رفع تحریم خلاصه می شود و برای رفع تحریم باید به مذاکره با آمریکا روی آورد.

سازشکاران خط سازش در ایران به بهشت نمی روند ( بخش دوم)

جریان سازشکار همچنان که در کسوت دلسوزان انقلاب اسلامی تلاش می کنند تا جایگاه خود را در جامعه تثبیت نمایند مجبورند تا در یک جایگاه به ایفای دو نقش همزمان اقدام نمایند: دلسوزی ظاهری و همراه نشان دادن با انقلاب اسلامی و جریان مقاومت از یک سو و در کنار آن سازشکاری خود را تئوریزه کنند.

تقاضا و هزینه‌تراشی دشمن پایانی ندارد/تئوری سازش فاتحه انقلابی گری را می خواند

عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی گفت: تقاضا و هزینه‌تراشی دشمن برای ما پایان و انتهایی ندارد مگر اینکه مانند دوران رژیم پهلوی و برخی کشورهای منطقه عامل و کارگزار سیاست‌های آمریکا شویم که ختم و فاتحه انقلاب، خون شهدا و هدر دادن زحمات امام(ره) است.

مذاکره همراه با ذلت به نفع ملت ایران نیست/ نباید به هیچ قیمتی عزت خود را از دست بدهیم

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: درست است که مشکلات اقتصادی و گرانی ناشی از تحریم به مردم فشار وارد می کند اما آسایشی به درد می خورد که همراه با عزت باشد و ما نباید به هیچ قیمتی عزت خود را از دست بدهیم.

وقت چیدن میوه مقاومت است و نه سازش و تسلیم

عضو هیأت علمی دانشگاه علامه با اشاره به افول آمریکا گفت: مبادا آدرس‌های غلطی داده شود که مردم ما دست از مقاومت بکشند ملت ما چند قدم تا پیروزی فاصله دارد و اکنون زمان مذاکره، سازش و تسلیم نیست و زمان آن است میوه مقاومت را بچشیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.