ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می افتد خیلی ها اولین سوال شان این است که چه ایده ای دارید که اجرا کنیم؟ برای پاسخ مجبور می شوم چند سوال بپرسم: هدف تان چیست؟ چه توانی دارید؟ چقدر وقت دارید؟ و…؛ ماجرای قدس هم از این قاعده مستثنا نیست.

اخراج بازیگر هالیوود به خاطر تبلیغ کالای صهیونیستی

آکسفام می‌گوید سودا استریم و سایر شرکت‌هایی که در شهرک‌های اسرائیلی کرانه غربی فعالیت می‌کنند، حقوق فلسطینیانی را نقض می‌کنند که آکسفام حامی آنهاست.

دلایل جدید برای صهیونیستی بودن نستله

نستله هم‌چنین سی درصد از سهام شرکت صهیونیستی L’Oréal را مالک است که کارخانه روی زمین‌های دزدیده و اشغال شده متعلق به روستای عربی فلسطینی المجیدل (با اسم جعلی Migdal HaEmek) دارد.

گزارش تصویری: تجمع نروژی‌ها در دفاع از غزه

تروندهایم نروژ در روز ۲۴ نوامبر ۲۰۱۲ محلی بود که کمیته فلسطین در نروژ با همکاری حزب جوانان سوسیالیست Sosialistisk Ungdom برای دفاع از مردم فلسطین و دعوت به تحریم کالاهای صهیونیستی در آن تجمع کردند. تصاویر زیر مربوط به این برنامه است:

از اقتصاد مقاومتی تا مقاومت اقتصادی

اسرائیل و حامیان اقتصادی او شامل شرکت های سرمایه گذاری کننده ی کلان در اسرائیل، شرکت هایی که همکاری های گسترده با رژیم اشغالگر قدس دارند، شرکت هایی که به دلیل خوش خدمتی از جانب رژیم اشغالگر قدس مورد تقدیر قرار گرفته اند و یا سرمایه داران اصلی آن صهیونیست ها و حامیان اصلی اقتصادی اسرائیل هستند، پیش قراول این حرکت هستند.

جدید‌ترین لیست شرکت‌های حامی مالی رژیم صهیونیستی

سایت اینمایندز و کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن لیستی از شرکت‌های حامی اسرائیل را منتشر کردند.

خریدن و مصرف آب معدنی و شکلات و نسکافه این شرکت اشکال شرعی دارد

اگر چه دلايل متعددی درباره صهيونيستی بودن شرکت نستله و حرام بودن خريد و مصرف محصولات آن به فتوای همه مراجع حکايت دارد، اما تعلل دولت در برخورد با واردات و توليدات اين شرکت، خريداران داخلي را به ترديد واداشته است.

محاکمه به اتهام انتشار فیلم تحریم کالاهای صهیونیستی

خانم اولیویا زیمور، رئیس انجمن حمایت از فلسطینی ها چندی پیش بر روی اینترنت فیلم ویدئویی را منتشر کرد و در آن تصویر سوپرمارکتی را نشان داد که تحریم تولیدات اسرائیلی را خواستار شده بود.

بازخوانی پیام ۴۴ سال پیش امام خمینی برای تحریم اسرائیل

كراراً دولت‌ها را بخصوص دولت ايران را از اسرائيل و عمال خطرناك آن تحذير نمودم. اين ماده فساد كه در قلب ممالك اسلامى با پشتيبانى دول بزرگ جايگزين شده است و ريشه‏‌هاى فسادش هر روزى ممالك اسلامى را تهديد می‌كند، بايد با همت ممالك اسلامى و ملل بزرگ اسلام ريشه كن شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.