درخواست انتخاباتی آیت‌الله سیستانی از مردم

مرجع عالیقدر شیعیان از هیچ فهرست خاصی حمایت نمی‌کند و راه را در مقابل مردم برای انتخاب نامزدهایشان باز گذاشته است و هر گونه حرف و حدیثی پیرامون حمایت مرجع عالیقدر شیعیان از برخی از نامزدها یا فهرست‌ها دروغ و توهمی بیش نیست.

از تحريم انتخابات تا نامزدهای رنگارنگ

یک عضو حزب منحله مشارکت نسبت به انشقاق بیشتر در میان جبهه اصلاحات هشدار داد.

بی‌بی‌سی: تحريم انتخابات ادامه كار رجوی بود

رويكرد تحريم انتخابات را مي توان اشتباه استراتژيك اصلاح طلبان ناميد كه اين امكان را فراهم آوردند تا تجربه سال 58 تكرار شود؛ زماني كه سازمان تحت امر مسعود رجوي رفراندوم قانون اساسي جمهوري اسلامي را تحريم كرد.

گاف «دیگربان» درباره تحریم انتخابات!

به نظر می‌رسد کاهش مشارکت یا نمایش ِ کم شدن ِ مشارکت تلاش خود را می‌کنند، اما پاسخ اصلی به این دروغ‌پراکنی‌ها و جوسازی‌ها تا چند روز دیگر پای صندوق‌های رای معلوم خواهد شد که تا چه اندازه دولت های غربی و مزدوران آنها در اجرای دستورات موفق بوده‌اند…

تماس شورای فتنه سبز با گروهک فدائیان خلق

عضو فراکسیون مشارکت در مجلس ششم می‌گوید: اصولا روحیه هاشمی، خان و خان بازی است و اگر او به مجلس می‌آمد حتما برای ریاست مجلس می‌آمد.

قوچانی: سیاست تحریم انتخابات ناکارآمد است

هرگز تحریم انتخابات مجلس هفتم نتوانست به اقدامی هماهنگ و مورد اجماع جناح اصلاح طلب تبدیل شود. جالب اینجاست که همین احزاب تحریم کننده یک سال بعد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ شرکت کردند و مصطفی معین را نامزد کردند بدون آنکه روشن شود اگر راهبرد انتخابات در مجلس هفتم به بن بست رسیده است چرا در انتخابات ریاست جمهوری نهم این بن بست منتفی به نظر رسیده است؟

جریان‌ برانداز و سردرگمی در انتخابات

جریان برانداز و حامیان بیرونی‌شان اما باز در اشتباهند. آنان هم درباره جایگاه خود متوهمند، هم درباره اقتدار جمهوری اسلامی هم درباره سرمایه اجتماعی‌شان و هم درباره ملت ایران.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.