مسعود شجره، عدالت‌خواه اسلام‌گرا با زبان حقوق‌بشری

شجره نه‌تنها به سامان دادن حرکت در انگلیس ساکن آن است می‌پردازد، بلکه به سامان‌دهی حرکت‌های عدالت‌خواهانه درنقاط دیگر و هم‌چنین کار جبهه‌ای با گروه‌های دیگر معتقد است. سامان دادن حرکت‌های جمعی مثل کمک به شکل‌گیری کاروان‌های آزادی غزه، سامان دادن شبکه جهانی عدالت‌خواهان (UJN) متشکل از فعالان عدالت‌خواه اسلامی کشورهای مختلف و مداخله آن‌ها در موارد متعددی مثل منع حجاب در ترکیه، حصر غزه و…، راه‌اندازی کمپین با موارد مختلف در همه قاره‌ها نمونه این اقدامات است.

تحریم فرهنگی‌اسرائیل توسط‌هنرمندان‌انگلیسی

بیش از 700 هنرمند انگلیسی فعال در زمینه های مختلف هنری، نامه ای مبنی بر تحریم فرهنگی رژیم صهیونیستی را امضا کردند.

نمایش خیابانی برای تحریم کالای‌اسرائیلی +عکس

مسئله مهمی که به دنبالش هستیم تشویق مردم برای خرید آگاهانه و منصفانه است. مردم باید محصولات را چک و درباره این که چیزی که می‌خرند و چگونگی تولید آن فکر کنند. ما با صدها نفر از مشتریان صحبت کردیم؛ هیچ کدام راضی نبودند فروشگاه‌های محلی محصولاتی را بفروشند که به اشغال فلسطین منجر شود.

رپرتاژ آگهی یک برند صهیونیستی در همشهری

تبلیغات این برند صهیونیستی در حالی در روزنامه‌ همشهری منتشر گردیده است که پس از جنگ ۵۱ روزه غزه گروه‌های مدافع حقوق بشر و ضد صهیونیست در نقاط مختلف جهان فعالیت‌های گسترده‌ای را در جهت تحریم کالاهای صهیونیستی سامان داده‌اند تا با حامیان اقتصادی این رژیم کودک‌کش مقابله کنند. کمپانی نستله از معروف‌ترین برند‌هایی است که در لیست تحریم این گروه‌ها قراردارد.

عکس: تجمع مردم کشورهای مختلف برای بایکوت اسرائیل

عالان حامی فلسطین در نیوهمشایر آمریکا مقابل فروشگاه “سنتسبری” ، در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی مقابل فروشگاه “وول ورث”، در بریزبن استرالیا مقابل فروشگاه “سودا استریم” و همچنین در شهر منچستر انگلیس مقابل فروشگاه‌های “تسکو”، “اچ اند ام” و بانک “بارکلیز” تجمع کرده و خواستار تحریم کالاهای اسرائیلی و قطع هرگونه روابط تجاری و مالی با این رژیم شدند.

جنگ اقتصادی با حامیان رژیم اشغال‌گر قدس +تصاویر

برگزاری صدها تجمع و راهپیمایی اعتراضی در سراسر دنیا رژیم کودک کش اسرائیل را در انزوای سیاسی فرو برده است. اما علاوه بر این اقدامات سیاسی که توسط هر انسان باوجدانی در هفته‌های گذشته صورت گرفته است فعالان ضدصهیونیست با هر آیین و مذهبی جنگ اقتصادی با حامیان این رژیم را تشدید کرده‌اند. موج حرکات جهانی «boycotte israel» هر چند سال‌هاست اغاز شده است لیکن در هفته‌های اخیر بار دیگر مورد استقبال جهانی قرار گرفته است.

لورآل فرانسه هم نمی‌تواند چهره این‌ها را شبیه انسان کند

ما مفتخریم که این بسته‌های «دخترانه» را برای زنان جنگنده و دوست داشتنی نیروی دفاعی اسرائیل ارسال می‌کنیم. محموله‌ای که امروز فرستاده شد شامل هزاران بسته محصولات مراقبت از خود برای دخترانی است که از اسرائیل مواظبت می‌کنند. در این بسته‌ها مواد معدنی و صابون هم وجود دارد تا آن‌ها ضمن دفع از کشور، مراقب خودشان هم باشند.

شرکت صهیونیستی لوازم آرایشی لورآل در ایران!

نیمی از مدیران شرکت یهودی‌اند و جانشین مدیرعامل شرکت خودش را عاشق اسرائیل می‌داند. شرکت لورآل به پاس پشتیبانی چشمگیرش از اسرائیل، جایزه جوبیلی را از نخست‌وزیر رژيم اسرائیل دریافت کرده است.

اخراج بازیگر هالیوود به خاطر تبلیغ کالای صهیونیستی

آکسفام می‌گوید سودا استریم و سایر شرکت‌هایی که در شهرک‌های اسرائیلی کرانه غربی فعالیت می‌کنند، حقوق فلسطینیانی را نقض می‌کنند که آکسفام حامی آنهاست.

راهپیمایی تحریم کالاهای اسرائیلی در پاریس

هدف اصلی این گردهمایی تحریم کالاهای اسرائیلی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.