اعلام تحلیل های شخصی به نام رهبری رویه ای بدعت آمیز است.

شنیده شده که همچنان عده ای با نقل قول از رهبری و دفتر رهبری جلسات را اداره میکنند. ما فکر میکردیم این فقط منش و رفتار رئیس مجلس است که با نقل قولهای ناصواب در مجلس رای میگیرد و جلو میرود ولی گویا این مدل در حال تکثیر است و در مجمع و موضوع لوایح […]

پایان تحصن غیرت با پیام دفتر رهبر انقلاب

متن این پیام محبت‌آمیز و پدرانه را خواند که؛‌«صدای شما را مسئولین شنیدند و پیامتان را دریافت کردند، مصلحت به ادامه تحصن نیست.»

تصاویر: چهارمین روز تحصن اعتراض به لغو نشدن تحریم ها

تحصن مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به عدم تامین منافع ملی و لغو نشدن تحریم به روز چهارم رسید. تحصن‌کنندگان بر این نکته تاکید دارند که خواستار لغو یکباره همه تحریم‌ها هستند و می‌‌گویند طبق برجام قرار نیست تحریم‌ها یکباره لغو شود.

گزارش تصویری: تحصن دانشجویی مردمی مقابل مجلس

دانشجویان دانشگاه‌های تهران به جمع تحصن کنندگان مقابل مجلس شورای اسلامی که به دنبال مطالبات خود از نمایندگان برای حفظ منافغ ملی و اعتراض به لغو نشدن تحریم ها در توافق ایران و کشورهای ۱+۵ «برجام» هستند پیوستند.

تحصن اعتراضی به نفوذ زیر سایه برجام سه روزه شد

تحصن‌کنندگان بر این نکته تاکید دارند که خواستار لغو یکباره همه تحریم‌ها هستند و می‌‌گویند طبق برجام قرار نیست تحریم‌ها یکباره لغو شود. تحصن‌کنندگان دست‌نوشته‌هایی همچون آمریکا قابل اعتماد نیست»، «هر ملتی به آمریکا اعتماد کرد ضربه خورد»، «به دشمن نمی‌شود چشم دوخت»، «اگر بناست تحریم‌ها لغو نشود برجام را برای چه بپذیریم»، «توافق نکردن بهتر از توافق بد است» و … در دست دارند.

جانباز ۷۰٪ محسنی هم مقابل مجلس متحصن شد

از روز دوشنبه حجت‌الاسلام عمارلو به همراه خانواده در مقابل مجلس شورای اسلامی متحصن شده است. امروز جانبار سیدمحسن محسنی از جانبازان ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس به این تحصن پیوست.

جانباز 50 درصد مقابل بنیاد شهید چادر زد

یک جانباز ۵۰ درصد همزمان با هفته دفاع مقدس در مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خیابان طالقانی چادر زد.

تحصن طلبه‌قمی در اعتراض به تحریم‌ها +عکس

حجت الاسلام عمار عمارلو طلبه حوزه علمیه قم به همراه همسر و ۳ فرزندش در اعتراض به لغو نشدن تحریم ها در توافق ایران و کشورهای ۱+۵ «برجام» مقابل مجلس شورای اسلامی تحصن کرد.

عزت ملت ایران غیر قابل مذاکره است

ما دانشجویان به عنوان پرچم دار گفتمان اسلامی و مدافع سرسخت استقلال و رشد علمی کشور با کمال قدرت و استقامت در مقابل زورگویی دشمن و هرگونه توقع بیجا و زیاده خواهی گزاف آنها دشمن ایستاده ایم. ما قویا اعلام می داریم به تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان اعتماد داشته و حمایت و پشتیبانی از آنان را بر خود واجب می دانیم لیکن عمیقا نسبت به دولت ایالات متّحده‌ی آمریکا بی اعتماد و بدبینیم وهمواره آن را دولتی خودبرتربین، دولتی غیرمنطقی و عهدشکن می دانیم.

تحصن بهترین شیوه دریافت غرامت از ایرلاین ها

شاید بتوان خط شکنی و تحصن تعدادی از مسافرین پرواز بغداد تهران در هواپیمای شرکت ایران ایر را بهترین شیوه اعتراض مردمی در سال های اخیر به بی مسئولیتی ایرلاین ها دانست که استثناً این بار جواب هم داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.