عکس: تقاضای قوم لر برای نابودی اسرائیل

عکس خاطره انگیز از حاشیه‌‌های تحصن دانشجویی- مردمی فرودگاه مهرآباد در اعتراض به جنگ ۲۲ روزه غزه در سال ۸۷

جنبش دانشجویی در جنگ 22 روزه غزه چه کرد

چه اتفاقي افتاده است كه آن آرمان خواهي دانشجويي كه هيچ ديوار و سدي را براي رسيدن به اهداف و آرمان هاي واقعي، انقلابي و اسلامي خود به رسميت نمي شناخت، اينچنين در برابر تعطيلي دانشگاه ها و نبود دانشجويانش تسليم شده است.

تحصن در فرودگاه مهرآباد

غزه در خون؛ جنبش دانشجویی در تعطیلات تابستانی

ظاهرا جريان دانشجويي ايران در خواب تابستاني عميقي فرورفته است… مشکل اصلی این روزهای جریان های دانشجویی، روزمرگی است. در کوران جریانات حوادث و مسایل مختلف بودن، باعث می شود که افراد حاضر در این جریانات دچار روزمرگی شده و نگاهشان به مسائل با دغدغه کمتری همراه باشد.

مستند صوتی: نقطه رهایی

این مستند 12 دقیقه‌ای، كه از بین بیش از 10 ساعت صوت شامل گفتگو، برداشت صوتی از تحصن و دیگر قطعات تدوین شده است، همزمان با حركت بیداری اسلامی ملت‌های منطقه خاورمیانه در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

سعید قاسمی؛ سرداری برای جنگی که هست

سعید قاسمی که برای نسل دوم انقلاب از منظر فرمانده ای دلیر و یک فعال فرهنگی شناخته شده است، برای نسل سوم در قامت یک سخنران انقلابی که بازتولیدکننده‌ی شور انقلابی و روایت‌گر دفاع مقدس است، شناخته می‌شود.

امروز؛ اولین پخش مستند بی‌قرارگاه مهرآباد

مستند بی‌قرارگاه مهرآباد امروز (یکشنبه) ساعت 12:45 در سینما فلسطین برای اولین بار در جشنواره فیلم عمار به نمایش در می‌آید. این مستند کاری از محمدحسین خوش بیان است که به سفارش جنبش عدالتخواه دانشجویی تهیه شده است و در آن تحصن شش روزه دانشجویان عدالتخواه در فرودگاه مهرآباد به تصویر کشیده شده است.

گزارشی از روند تشکیل و دلایل موفق بودن تحصن فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد انتخاب شد چرا که هم در داخل تهران بود و رفت و آمد و حضور مردم و رسانه ها به آن آسان بود، هم به صورت عادی در معرض دید ده ها هزار مردم استفاده کننده از فرودگاه قرار داشت و قابل سانسور نبود، هم جدی بود و در صورت رفع موانع، حاضرین در آن، آمادگی کامل برای حضور در صحنه داشتند، هم به خاطر مرکزیت امکان حضور نخبگان را فراهم می کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.