صدور دو ماه حبس دیگر برای زینب الخواجه

دادگاهی در بحرین امروز حکم حبس دو ماهه زینب الخواجه از فعالان زن بحرینی به اتهام ناسزا گویی به پلیس صادر کرد.

«الخوالد» چه کسانی هستند؟

به تازگی بعد جدیدی از اختلافات خاندان حاکم بر بحرین برملا شده است که نشان می‌دهد، گردانندگان واقعی اوضاع جاری در عرصه سیاسی و اجتماعی بحرین شاخه‌ای از خاندان آل خلیفه به نام «الخوالد» هستند.

مساجد هم در بحرین در امان نیستند

نیروهای رژیم بحرین در ادامه سرکوبگری خود شبانه به محله‌های مسکونی و مساجد با گازهای سمی حمله کردند.

«زینب الخواجه» با قرار وثیقه آزاد شد

«زینب الخواجه» که به دنبال اعتراض نسبت به بازداشت پدرش در تاریخ 21 آوریل از سوی نیروهای بحرینی دستگیر شده بود، به قید وثیقه آزاد شد.

بحرین تحت قیمومیت عربستان قرار می‌گیرد

پادشاه بحرین موافقت کرده است که با عربستان سعودی در چهار محور «امنیت»، «دفاع»، «اقتصاد»، و «امور خارجی» همکاری خواهد نمود. این توافق به صورت ضمنی بحرین را به عربستان سعودی ملحق می‌کند.

پادشاه بحرين: ایران و سوریه مردم بحرین را تحریک می‌کنند!

پادشاه بحرين با تاكيد بر سابقه‌اش در مديريت تظاهرات ضددولتي در اين كشور مدعي شد كه نيروهاي امنيتي بحرين دست به نسل‌كشي يا پاكسازي نژادي در جريان اعتراضات اخير نزده‌اند.

فرافکنی جدید بحرین: دستگیرشدگان تحت حمایت سپاه بوده‌اند

مقام‌های بحرین مدعی شده‌اند پنج نفری که چندی پیش به اتهام طراحی برای انجام حملاتی در این کشور بازداشت شدند، تحت حمایت سپاه پاسداران بوده‌اند.

چند نکته در مورد توضیحات وزیر خارجه در مورد دیدارش با همتای بحرینی

آقاي صالحي 2 بار در توضيح ديدار خود با وزير خارجه بحرين تصريح كرده اند كه اين ديدار به درخواست طرف بحريني بوده است. اكنون سؤال اينجاست كه مگر صرف هر درخواستي براي مذاكره و گفت وگو مي تواند به اين نتيجه منتهي شود كه حتماً بايد آن ديدار و گفت وگو انجام پذيرد؟

صالحی: دیدار با وزیرخارجه بحرین به درخواست وی بود

وزیر امور خارجه پس از بازگشت از سفر نیویورک در پاسخ به سوالی در خصوص دیدار و گفتگو با وزیرخارجه بحرین در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل گفت: این دیدار بنا به درخواست وزیرخارجه بحرین صورت گرفت.

آقای صالحی! کسی که در آغوش شماست…

باید از صالحی پرسید که آیا جا نداشت به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران که بزرگ ترین حامی معنوی مردم به پاخواسته مسلمان محسوب می شود، حداقل کلامی در نفی جنایات آل خلیفه بیان شود؟ ولی متاسفانه انگار اینگونه تحرکات انقلابی در دستگاه دیپلماسی جای خود را با تعارفات سیاسی عوض کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.